safarafarin
گالری ترتیاکوف مسکو، کلکسیونی از شاهکارهای هنری

مکان های دیدنی که در مسکو وجود دارند بی نظیر و منحصربفرد هستند و احتمال ان بسیار کم است که در گوشه ای دیگر از جهان بتوان مشابه ان را یافت . مسکو شهری است مملو از جاذبه های فرهنگی ، بناهای تاریخی ، موزه ها ، گالری ها و سالن های نمایش که هر کدام با ویژگی های مخصوص به خود می توانند جذاب باشند . یکی از این مکان های دیدنی گالری ترتیاکوف مسکو، کلکسیونی از شاهکارهای هنری است که با آثار متنوع توانسته خود را به علاقه مندان بشناساند برای آشنائی بیشتر با این گالری با سفرآفرین همراه باشید .


درباره گالری ترتیاکوف مسکو (Tretyakov Gallery)

گالری ترتیاکوف مسکو، کلکسیونی از شاهکارهای هنری است که در درجه نخست یک سپرده گذاری از هنر روسی در جهان است و آثار مربوط به یک دوره هزار ساله در آن نگهداری می شود . استارت ایجاد این گالری در سال 1856 توسط یک تاجر روسی به نام میخایلوویچ ترتیاکوف زده شد چرا که این فرد به منظور ایجاد یک گالری و شاید بعدها یک موزه ملی هنر دست به این کار زد و آثار هنرمندان روسی را جمع آوری نمود در سال 1892 ترتیاکوف کلکسیون خود را که شامل 1362 نقاشی ، 526 طراحی و 9 مجسمه بود را به مسکو و دولت روسیه اهدا نمود تا در مکانی مناسب برای عموم به نمایش گذاشته شوند . امروزه این گالری یکی از جاذبه های گردشگری مسکو و دیدنی های روسیه می باشد و علاقه مندان به هنر می توانند در تور مسکو از آن بازدید کنند و بیش از 130 هزار اثر از دوران های مختلف روسیه را تماشا کنند و لذت ببرند .


اطلاعاتی در مورد گالری ترتیاکوف در مسکو

گالری ترتیاکوف مسکو، کلکسیونی از شاهکارهای هنری روسی است و بازدید از آن در تور روسیه توصیه می گردد . ساختمان این موزه در سال 1902 تا 1904 میلادی در قسمت جنوبی کاخ کرملین ساخته شده و نمای آن توسط نقاشی به نام ویکتور واسنتسوف به سبک افسانه های روسی آراسته شد . رفته رفته بر تعداد آثار موجود در گالری افزوده شد و در قرن 20 میلادی چند ساختمان مجاور گالری نیز به عنوان مکانی برای نگهداری آثار در نظر گرفته شدند . در این موزه مجموعه وسیعی از آثار هنری هنرمندان از قرن ۱۰ تا قرن ۱۹ و همچنین پرتره های برخی از چهره های درخشان تاریخ روسیه مثل تولستوی ، داستایوسکی و تورگنیف وجود دارد کارهای نقاشانی چون ونتسیانف ، تراپینین ، فدوتف و بسیاری آثار دیگر که از بهترین آثار هنر واقع گرایانه در جهان به شمار می روند در 62 تالار این مجموعه نگهداری می شوند .


ساعت کاری و بلیط موزه ترتیاکوف مسکو

گالری یا موزه ترتیاکوف از جاذبه های گردشگری روسیه است و گردشگران برای دیدن این مجموعه می توانند هر روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 10 الی 19 به مکان آن مراجعه کنند . هزینه ورودی به این گالری برای گردشگران خارجی بزرگسال 225 روبل و برای دانش آموزان و کودکان 130 روبل می باشد این مبلغ برای اهالی روسیه و شهروندان کشورهای مستقل مشترک المنافع متفاوت است به طوری که بزرگسالان 100 روبل و دانش آموزان و کودکان 50 روبل باید بپردازند .مقالات مرتبط
مسکو

مسکو

مشاهده

مسکو

شهر مسکو پایتخت و قلب روسیه به شمار می رود. مسکو همچنین یکی از بزرگترین شهرهای فرهنگی هنری در سراسر دنیا است که گردشگران زیادی اشتیاق فراوان به سفر به آنجا از خود نشان می دهند.

کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

مشاهده

کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

مسکو با پیشینه ای غنی و تاریخی پربار از دیدنی ترین شهرهای روسیه است و طیف وسیعی از موزه ها ، کلیساها ، مراکز فرهنگی و گالری ها برای ارائه به علاقه مندان دارد سالانه میلیون ها مسافر از کشورهای مختلف به این شهر سفر می کنند تا زیبائی های نهفته در ان را از نزدیک ببینند و ابنیه دیدنی را با تصوراتی که با دیدن عکس ها به دست آورده بودند بسنجند . کلیسای جامع سنت باسیل مسکو (Saint Basil's Cathedral) یکی از این جاذبه هاست که دوستداران زیادی دارد اگر تمایل دارید با این کلیسا بیشتر آشنا شوید با سفرآفرین همراه باشید .

کاخ کرملین مسکو

کاخ کرملین مسکو

مشاهده

کاخ کرملین مسکو

مسکو می تواند برای هر مسافری جذاب باشد چرا که این شهر کلکسیونی از بناهای قدیمی است که هر کدام گوشه ای از تاریخ پربار این شهر را روایت می کنند . این شهر سالانه گردشگران زیادی به خود می بیند که از کشورهای مختلف دنیا برای آشنایی با جاذبه های گردشگری مسکو به این شهر سفر می کنند . کاخ کرملین مسکو (Moscow Kremlin) با قدمتی بیش از 500 سال در مرکز آن می درخشد و از منحصربفردترین کاخ های موجود در جهان به شمار می آید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه با سفرآفرین همراه باشید .