safarafarin
جزیره کیش (مروارید خلیج فارس)

سرزمین اصلی ایران، جزیره زیبا کیش فوق العاده است.سرزمین اصلی ایران، جزیره کیش یک جزیره زیبا و پر رفت و آمد توریستی می باشد، واقع در شمال شرق خلیج فارسی، جنوب دریایی از سرزمین اصلی ایران است. کیش یک منطقه آزاد تجاری است.

جزیره کیش (مروارید خلیج فارس) به مساحت 90 کیلومترمربع است. این است که برای یک رفت و آمد مکرر در شرق میانه و خلیج فارسی شناخته شده است.

قوانین جزیره کیش در مقایسه با سایر نقاط ایران متفاوت است، مردم کیش دوستانه و مهمان نواز هستند.

برای ورود به کیش نیاز به ویزای نیست، و اتباع خارجی نیاز به هیچ ویزای ورود و خروج به منطقه را ندارند.


کیش هواپیما

محبوب ترین با پروازهای منظم ترین داخلی و بین المللی در کیش "کیش ایر" است.

کیش ایر پروازهای بین المللی به ابوظبی و دبی و پروازهای داخلی به شهرستانها اصلی ایران، از جمله تهران، اصفهان، شیراز و مشهد را انجام می دهد.


کیش ماشین

رانندگی با ماشین از گزینه های آسان و هوشمند است. در حال حاضر، تنها یک مسیر به جزیره کیش است. اگر شما در حال رانندگی از تهران، توجه به هشدار های بزرگراه ها جاده ها و عبور و مرور لذت بخش تر شود.


کیش اتوبوس

اتوبوس خصوصی که شما را از تهران و شهرستانها اصلی به جزیره کیش وجود دارد، اما این است که امن ترین راه سفر در ایران نیست. اتوبوس های خصوصی در ایران ارزان است در مقایسه با سایر کشورها در شرق میانه است.


کیش قایق

هستند قایق های که شما را از شهرستانها بندر بندر عباس، بوشهر و چابهار وجود دارد. با این حال، به عنوان ماه ژوئن سال 2009، این بنادر به گزارش رسیده متوقف شده است.


جاذبه های گردشگری

-کیش دلفین و تمساح پارک: پارک دلفین دهلیز منحصر به فرد در شرق میانه است، یک فضای دلچسب در کنار خانواده از دلفین های دیدنی و جذاب و دیگر پستانداران دریایی لذت ببرید.

هزینه ورودی برای بازدید کنندگان $ 46 USD است.

-سبز درخت پارک: یک پارک با قدیمی ترین درختان در این جزیره: ورود رایگان برای همه است.

-باغ وحش جهانی: یک باغ وحش کوچک با حیوانات عجیب و غریب: هزینه ورودی $ 5 USD است.

-کشتی یونانی: استراحت کشتی قدیمی معروف در یکی از سواحل جزیره کیش.که باعث جاذبه ی مهم توریستی در سال های اخیر تبدیل شده است، ورود آزاد است به این منطقه خوش منظره و زیبا ، و شما می توانید غذا برای پیک نیک را و نشستن در یک منطقه پوشیده است.

-غول مجسمه سازی پرنده: شما می توانید در داخل از آن صعود تا!

- شهر زیرزمینی از Cariz: آیا بیش از 2500 ساله، و در حال حاضر آن شده است به شهر زیرزمینی در عمق 16 متری زیر سطح زمین تبدیل شده، با مساحت بیش از10.000 متر مربع است. هزینه ورودی $ 5 USD است.

-پارک ساحلیMarjon : ورود رایگان برای همه است.


سکونت

محل سکونت کردن در کیش کمی گران و گزاف است. جزیره دارای ویلاهای زیبا، هتل ها، و مهمان خانه ها وسیعی برای گردشگران است.


هتل ها

-هتل عالی قاپو

-هتل فانوس

-هتل قاصدک

-هتل بزرگ ارم

-هتل تعطیلات

-هتل مریم

-هتل بزرگ داریوش

-هتل صدف بین المللی

-هتل شایان

-هتل پارمیس

-هتل فلامینگو

-هتل گل شرق

-هتل طلوع بین المللی

اغلب هتل ها مکانی زیبا و تمیز. هر مجموعه شامل:اتاق خواب،اتاق نشیمن با مبل و تلویزیون، یک آشپزخانه کوچک با یخچال، و حمام مدرن است. هزینه یک تاکسی از فرودگاه در حدود 2.50 US $. این هتل ها همچنین دارای یک رستوران و کافی شاپ دنج می باشند.

اینترنت های مختلف وجود دارد.


مراکز خرید

-بازار بین المللی بهشت 1

-بازار بین المللی بهشت 2

-بازار بین المللی پانیذ

-بازار بین المللی زیتون

-بازار بین المللی مروارید

-بازار بین المللی ونوس

-بازار بین المللیMarjon

-بازار عرب

-مرکز تجارت کیش

-بازار کیش دامون

کیش یک منطقه آزاد تجاری می باشد، که محل مناسب برای خرید کالاها با قیمت بطور چشمگیری ارزان در مراکز خرید بزرگ موجود است.مقالات مرتبط