safarafarin
چگونه در کوش آداسی بهترین خرید را داشته باشیم.

بهترین کیفیت بهترین برند ها در کوش آداسی...


مرکز خرید سوکه | کوش آداسی

مرکز خرید سوکه آشنای مسافرین دوباره کوش آداسی این مرکز خرید در جاده بودروم و در فاصله 40 کیلومتری قرار دارد، دارای 4 مرکز خرید برای فروش مستقیم تولید کنندگان به مشتریان قرار گرفته است انواع برند معتبر خارجی مانند نایک ، بنتون ، لی وایز و برخی از مارک های مانند ماوی ، کالینز و مودو مک دونالدز و استارباکس در این منطقه شعبه دارند .

مرکز خرید سوکه شرایط بهتری دارد ،جذاب ترین خریدهای خود را در سفر به کوش آداسی ترکیه میتوانید از سوکه انجام دهید و از سفر ترکیه نهایت لذت و استفاده را ببرید .

از تمام نقاط شهر سرویس حمل و نقل عمومی برای مرکز خرید سوکه قرار دارد و به راحتی می توانید استفاده بفرمایید.


مرکز خرید مودا آنتی لوپ

تنوع و قیمت اجناس در شهرهای مختلف ترکیه بسیار متفاوت است.

محصولات چرمی مورد نیازتان از جمله انواع کیف، کت، پالتو و کفش را از پر رونق ترین مرکز خرید کوش آداسی مرکز خرید مودا آنتی لوپ دیدن و خرید کنید .


مرکز خرید کاله ایچی

معروف ترین مرکز خريد كوش است،که در محله کاله ايچي واقع است، براي تمام شب سرگرميهايي نيز دارد.کاله ایچی در ناحيه سوکه آوت لتز است که در آنجا هم ميتوانيد خريد کنيد.

در آنجا ميتوانيد مارکهايي مثل آديداس ، نايك ، بنتون ، ليوايز را پيدا کنيد.


فروشگاه فرش آبرشدر

در فروشگاه انواع فرش و گلیم،تابلو، تابلوفرش، گلیم و… موجود است.

در برخی از فروشگاه ها فرش های ایرانی برای فروش ارائه می کنند. این مجموعه یکی از بهترین و مهم ترین مرکز در مراکز خرید ترکیه است.

مرکز خرید فرش آبرش برای کسانی که به دنبال تجارت فرش هستند مناسب است.مقالات مرتبط
کوش آداسی جزیره پرنده

کوش آداسی جزیره پرنده

مشاهده

کوش آداسی جزیره پرنده

کوش آداسی یکی از زیباترین و معروف ترین شهرهای تفریحی و گردشی ترکیه است که در خلیج زیبایی در دریای اژه ترکیه قرار دارد و به معنای "جزیره پرنده" است. این شهر کوچک و زیبا سالانه هزاران گردشگر از سراسر دنیا را به خود دعوت می کند.

کوش آداسی

کوش آداسی

مشاهده

کوش آداسی

کوش آداسی که به آن جزیره پرنده هم گفته می شود در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه قرار گرفته است.