safarafarin
۹ هتل عجیب دنیا

در سرتاسر دنیا نقاط و مکان‌های بسیار زیبا و شگفت‌انگیزی وجود دارد که هر ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. از جمله این مکان‌ها می‌توان به هتل‌های متنوع و زیبایی اشاره کرد که در اینجا سفرآفرین شما را با برخی از آنها آشنا می‌کند .

هتل یخی

دانستنی ها

این هتل که در کشور سوئد واقع شده در هر زمستان بنا شده و با رسیدن فصل بهار و گرم شدن هوا آب می‌شود. نمای بیرونی این هتل شبیه خانه اسکیموهاست و تمامی قسمت‌های بیرونی و درونی آن از برف و یخ پوشیده شده است. در قسمت داخلی این هتل لوازم تزیینی و همین‌طور اثاثیه مورد نیاز برای پذیرایی موجود است.

هتل غار

دانستنی ها

این هتل در منطقه Cappadocia ترکیه واقع شده است. این منطقه که دارای نمایی متشکل از تپه‌های سنگی است هرساله انبوهی از توریست‌ها را به سمت خود جذب می‌کند. ساختمان‌های بسیار زیادی در این مکان واقع شده که از جمله آنها می‌توان به هتل‌ها اشاره کرد.

هتل کلبه جنگلی

دانستنی ها

با هزینه‌ای ناچیز، گردشگران در Kolarbyn سوئد اجازه دارند تا از کلبه جنگلی روستایی استفاده کنند که دارای شرایط سختی است. جیره‌های غذایی نیز اختیاری هستند. نمای این هتل مخروطی شکل بوده و سراسر پوشیده از گیاه است.

هتل زنجیر نجات

دانستنی ها

این هتل دارای اتاقک‌های سفینه‌ای شکل به رنگ نارنجی روشن است که زنجیروار به یکدیگر متصل هستند. این هتل قبل از آنکه روی آن سرمایه‌گذاری شود بخشی از یک پروژه هنری با عنوان دروازه پرماجرا بود. شیوه‌های فرار از این دروازه پرماجرا شامل نجات اولیه با کیسه خواب و از جیره غذایی محدود گرفته تا چیزی شبیه شیوه‌های جیمزباند بود.

هتل کپسولی

دانستنی ها

در هتل‌های با تخفیف ویژه در ژاپن، مهمان‌ها وسایل خود را در قفسه‌های قفل‌دار قرار داده و بلیط‌های اتوماتیکی می‌خرند و به اتاق‌های مکعب شکلی که جای کافی برای ملافه و تلویزیون دارند وارد می‌شوند.

هتل لوله فاضلاب

دانستنی ها

واکنش اتریش به هتل کپسول ژاپن، هتل Das Park بود که همان امتیاز خرید بلیط از ماشین اتوماتیک را دارد اما ظاهرا مهمان‌ها هر چقدر که تمایل داشته باشند هزینه پرداخت می‌کنند که با توجه به نمای هتل که به شکل لوله فاضلاب بتونی است این امر منصفانه است.

هتل زیرآب و شناور

دانستنی ها

هتل Utter Inn در یک کیلومتری ساحل رودخانه Malaren به شکل یه جزیره تنها شناور است به طوری که بخشی از آن روی آب و قسمت‌های دیگر آن زیر آب است. زیر سطح آب در قسمت داخلی هتل اتاق خوابی با نمای پانورامایی از فضای زیر آب وجود دارد.

هتل زندان

دانستنی ها

قلعه (هتل) آکسفورد با ۹ قرن قدمت و در واقع اقامتگاه تاریخی ملکه ماتیلدا پیش از این زندان بوده است. اما اکنون به هتل و مرکز خرید تبدیل شده است.

هتل قلعه خیمه‌ای

دانستنی ها

خیمه در واقع سمبل فرهنگ آسیای مرکزی و یادآور کت‌های تزیینی و رسمی ارتش مردم قزاقستان و پرچم قرقیزستان است.

مقالات مرتبط
رستوران‌هایی با محیط‌ های عجیب و خاص

رستوران‌هایی با محیط‌ های عجیب و خاص

مشاهده

رستوران‌هایی با محیط‌ های عجیب و خاص

واژه رستوران تداعی کننده صرف غذایی دلچسب در محیطی آرام و پاکیزه در ذهن همگان است. رستوران‌ها بر اساس سرویس و غذایی که به مشتریان خود ارائه می‌کنند در دسته‌های مختلفی مانند سنتی، فست‌فود و …. قرار می‌گیرند. ولی در این بین تعدادی از رستوران‌ها نیز وجود دارند که به دلیل فضا و ویژگی خاص محل رستوران متمایز است. برای آشنایی با این رستوران‌های متفاوت با سفرآفرین همراه شوید!

زیباترین مناظر شهری از سراسر دنیا

زیباترین مناظر شهری از سراسر دنیا

مشاهده

زیباترین مناظر شهری از سراسر دنیا

زمانی که به یک شهر خاص فکر می‌کنیم، اولین تصویری که به ذهنمان می‌رسد، دورنما و چشم‌انداز شهری آن است. شهرهای سنگاپور، هنگ کنگ، نیویورک و دیگر شهر‌های مشابه را در نظر بگیرید. دورنمای شهری در حقیقت حکم اثر انگشت را برای یک شهر دارد چرا که دورنمای هر شهری کاملا منحصر‌به‌فرد است.

۱۰ مکان عالی برای کایاک‌سواری

۱۰ مکان عالی برای کایاک‌سواری

مشاهده

۱۰ مکان عالی برای کایاک‌سواری

ورزش‌های آبی از لذت بخش‌ترین فعالیت‌ها هستند، از این رو انسان‌های زیادی خواهان انجام آن هستند.