safarafarin
چرخ و فلک سنگاپور

در این مطلب چرخ و فلک سنگاپور (Singapore Flyer) که از بلندترین ها در جهان می باشد معرفی شده است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .


درباره چرخ و فلک بزرگ سنگاپور

با وجود اینکه سنگاپور از نظر وسعت از کوچکترین کشورهای آسیای جنوب شرقی محسوب می گردد ولی بسیار مدرن و ثروتمند بوده و مسئولان این کشور هزینه های زیادی صرف پیشرفت و ترقی صنعت توریسم ، ایجاد جاذبه های گردشگری و مراکز تفریحی کرده اند تا روز به روز بر تعداد گردشگران این کشور افزوده گردد . چرخ و فلک سنگاپور تا قبل از سال 2014 میلادی بلندترین چرخ و فلک موجود در جهان بوده که با ساخت های رولر در لاس وگاس آمریکا این عنوان از این چرخ و فلک سلب شد . نگاه کردن به فلایر سنگاپور از پایین هولناک است چه برسد که با آن بخواهید به بالاترین نقطه صعود کنید هر چند نگران نباشید چرا که خطری شما را تهدید نمی کند و تمام استانداردهای جهانی و ملزومات ایمنی در ساخت آن رعایت شده است و اتاقک های شیشه ای آن کاملا بسته و ایمن هستند . این چرخ و فلک که از جاذبه های گردشگری سنگاپور به شمار می آید نمایشی 360 درجه از سنگاپور و خلیج مارینا از ارتفاعی در حد یک برج 45 طبقه ارائه می دهد که بسیار تماشائی است و برای هر بازدیدکننده ای جذاب خواهد بود .


اطلاعاتی در مورد چرخ و فلک فلایر سنگاپور

چرخ و فلک سنگاپور با صرف هزینه ای بالغ بر 180 میلیون دلار آمریکا در طی مدت زمانی 2.5 ساله بین سال های 2005 و 2008 میلادی ساخته شد تا فرصت تماشای شهر و جذابیت های آن از ارتفاع بالا برای گردشگران تور مالزی فراهم گردد . این چرخ و فلک که از پرطرفدارترین تفریحات سنگاپور می باشد دارای 165 متر بلندی است و فقط با 2.6 متر اختلاف نسبت به های رولر لاس وگاس در رتبه دوم بلندترین چرخ و فلک های دنیا قرار گرفته است . این چرخ و فلک که در منطقه مارینا پرومناد در مجاورت ساحل خلیج مارینا واقع شده دارای 28 کپسول با سیستم تهویه مطبوع است که هر کدام از این کپسول ها گنجایش 28 نفر را دارند در واقع این چرخ و فلک می تواند به طور همزمان 784 نفر را در خود جای دهد همچنین این فلایر سالانه ظرفیت پذیرش 7.3 میلیون نفر را دارد .چرخ و فلک فلایر سنگاپور توسط دو شرکت آروپ و میتسوبیشی طراحی شده و تمامی استانداردهای ایمنی در ساخت آن لحاظ شده است . فضای در نظر گرفته شده برای ساخت این مجموعه بیش از 33 هزار متر مربع و فضای ساختمانی آن 16 هزار متر مربع می باشد . یک چرخش کامل چرخ و فلک 32 دقیقه طول می کشد که گردشگران تور سنگاپور در این مدت می توانند از چشم اندازهای مرکز شهر و جزایر باتام ، بینتان ، جوهور و مالزی لذت ببرند . ساختمان ترمینال چرخ و فلک از سه طبقه شامل فضاهای تجاری ، فروشگاه ها ، رستوران ها و سالن تئاتر الهام گرفته از تئاترهای یونانی تشکیل شده است و پارکینگ مجموعه گنجایش 40 اتوبوس و 300 خودرو را دارا می باشد .مقالات مرتبط
جاذبه های گردشگری سنگاپور

جاذبه های گردشگری سنگاپور

مشاهده

جاذبه های گردشگری سنگاپور

سنگاپور کشوری آسیایی با2/4 میلیون جمعیت است که در سال 1965 از مالزی استقلال یافت. این کشور مرکز اصلی تجارت در آسیای جنوب شرقی به شمار می رود. جزیره اصلی آن در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده است

سنگاپور

سنگاپور

مشاهده

سنگاپور

کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت آن شهر سنگاپور می باشد. سنگاپور کشوری ثروتمند و در شمال خط استوا قرار دارد و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. همسایگان این کشور ، مالزی و اندونزی می باشد.

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

مشاهده

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

جشنها و مراسمي كه با توجه به رخدادهاي سال در كشور سنگاپور برپا مي‌شود عبارتند از:

دیدنیهای سنگاپور

دیدنیهای سنگاپور

مشاهده

دیدنیهای سنگاپور

لیست مختلف از دیدنهای سنگاپور

آکواریوم اس ای آ سنگاپور

آکواریوم اس ای آ سنگاپور

مشاهده

آکواریوم اس ای آ سنگاپور

در این مطلب قصد داریم آکواریوم اس ای آ سنگاپور (S.E.A. Aquarium Singapore) را که یکی از بزرگترین ها در جهان است را معرفی کنیم با ما همراه باشید .

یونیورسال استودیوز سنگاپور

یونیورسال استودیوز سنگاپور

مشاهده

یونیورسال استودیوز سنگاپور

یونیورسال استودیوز سنگاپور (Universal Studios Singapore) یکی از مدرن ترین شهربازی های موجود در آسیاست که بازی های مختلفی برای تفریح مراجعه کنندگان در خود گنجانده است برای آشنایی بیشتر با این مجموعه با ما همراه باشید .