safarafarin
پاییز در گرجستان

برنامه ریزی تعطیلات در گرجستان گاهی اوقات سخت می شود آن هم با دانستن اینکه چه مکان های جالب در انتظار شما هستند. سفرآفرین تصمیم دارد با معرفی5 مکان رویایی در پاییز دل انگیز گرجستان انتخاب را برای شما راحتتر کند.

که البته مکان های معرفی شده به جز تفلیس همیشه جذاب و باتومی در تمام فصول شکوه خاص خود را داراست ، میباشد. پاییز در گرجستان زمان زیبایی خیره کننده مناظر وطبیعت اطراف است که گویی حس سحر و جادو را به شما میدهد.


5 مکان رویایی پاییز گرجستان


قوارلی Kvareli

شهر قوارلی در ایالت کاختی ، که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نوشیدنی است، همچنین در شهرداری قوارلی چندین دریاچه های فوق العاده وجود دارد که شما می توانید در زمان لذت بخش و آرامش بخشی را در این مکان داشته باشین و همچنین آثار تاریخی قابل توجه فرهنگی و تاریخی وجود دارد مانند صومعه گرمی.شهر قوارلی غنی در هر مورد دو طبیعت و فرهنگ است ، و رفتن به این شهر گذینه خوبی به حساب میاید.


سیغناغی Sighnaghi

این غیر ممکن است که پاییز در این شهر،شما از خلق و خوی رمانتیک پاییزی خلاصی یابید.حتی بسیاری از شاعران و هنرمندان به این افسون فصلی دچار بودند. شوخی به کنار، شما واقعا می تواند بسیاری از زیبایی ها را درسیغناغی مشاهده کنید. به عنوان مثال، پانوراما آلازانی Alazani دره با دیوارهای بلند، شهرستان های قدیمی و یا نقاشی در موزه Pirosmani. یا تابش نور خورشید در یک لیوان نوشیدنی این ها همه این سرزمین را رویایی جلوه میدهد


برجومی Borjomi

"برجومی"، اگر شما این معنی است که آب معروف است.اما به طور کلی، این رفت و آمد مکرر بیش از زادگاه آب معدنی معجزه آسا است.قدم زدن در پارک مرکزی، بازدید از استخر آب گوگرد در فضای باز، پیاده روی در پارک ملی برجومیKharagauliسکونت در یکی از هتل های مجلل یا همراهی با طبیعت در یک مهمان خانه کوچک - شما می توانید گزینه های مختلف برای تفریح پیدا کنید، و همه آنها به سلامت شما را بهبود میبخشد. آب برجومی جادویی است حتما اون رو امتحان کنید.!


آخالتسیخه Akhaltsikhe

آخالتسیخه نسبتا به برجومی نزدیک است.

در راه شما می توانید چندین قلعه قدیمی مراجعه کنید. و در شهر است بزرگ به خوبی بازسازی شده Rabati قلعه پیچیده ای که شامل یک موزه در داخل کاخ، یک کنیسه، مسجد، کلیسا، یک دفتر ثبت، و چندین هتل و کافه ها وجود دارد.ممکن است شما بگویید: وای، چه ترکیبی...

بله، Rabati یک مکان شگفت انگیز است: چند فرهنگی، چند قومی و البته، بسیار زیبا! در این مکان بیشتر و بیشتر زوج هایی دیده میشوند که برای عکس های سلطنتی آلبوم عروسی به راباتی زیبا قدم گذاشته اند.

اثری از یکی از مهم ترین چهره های سلطنتی در تاریخ گرجستان، ملکه تامار، می توان در شهر غار واردزیا، که آن هم در نزدیکی آخالتسیخه واقع شده است. در طول عصر طلایی خود در آنجا بیش از ده هزار نفر زندگی می کردند!


کازبگی Kazbegi

توضیح شکوه قله کوه Kazbegi آن هم زمانی که ابرها در مقابل آن پراکنده یک امر غیر ممکن است.از آن سختتر توصیف هوا پاییزی دراین کوه های روشن وشفاف! روستای Stepantsminda واقع در پای کوه

Kazbegi، یکی از مهمترین و در دسترس ترین مکانهای کوهستانی در پاییز است. شما با چنان لذتی به تحسین رنگهای پاییزی از کوه ها به بالا رفتن مشغول میشوید.

کلیساGergeti در بالای تپه، بالاتر از ابرها نشسته که بازدید از آن خارج از لطف نیست.مقالات مرتبط
آشنایی با جاذبه های گرجستان

آشنایی با جاذبه های گرجستان

مشاهده

آشنایی با جاذبه های گرجستان

گُرجِستان (با نام بین‌المللی "Georgia") کشوری است در قفقاز که بین دریای خزر و دریای سیاه قرار گرفته است. جاذبه های گرجستان عبارت اند از:

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

مشاهده

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

باتومی شهرستانی ساحلی واقع در گرجستان است و یکی از مناطق محبوب برای مردم محلی و همچنین گردشگران در فصول گرم و تابستانی به شمار می اید.باتومی جدا از دریای سیاه ، تفریگاههای جالب توجه و سرگرم کننده ی دیگری نیز دارد که سفرافرین قصد دارد به 5 مکان جالب توجه باتومی گرجستان اشاره نماید.

کوه خون در گرجستان

کوه خون در گرجستان

مشاهده

کوه خون در گرجستان

کوه خون یکی از بلندترین قله ها در بخش آپالاچی گرجستان و همچنین با ارتفاع 1395 متر، ششمین در گرجستان به شمار میاید.

برجهای باتومی گرجستان

برجهای باتومی گرجستان

مشاهده

برجهای باتومی گرجستان

هر شهر برای تعیین هویت شهروندانش نشانه‌هایی دارد که از آن به‌عنوان «نماد» یاد می‌شود. این نمادها که گاه جزو آثار باستانی یا طبیعی و گاه ساخته‌شده مثل برج ها هستند که به شهروندان هویت جمعی می دهند و در جذب گردشگران موثرند.