safarafarin
پارک ساحلی مرجان کیش

در این مطلب قصد داریم یکی از زیباترین پارک های کیش با نام پارک ساحلی مرجان کیش معرفی کنیم اگر تمایل دارید با این مجموعه بیشتر آشنا شوید با ما تا انتها همراه باشید .


درباره پارک ساحلی مرجان در کیش

کیش یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در کشور عزیزمان ایران است و هر ساله علاوه بر ایرانیان تعداد زیادی گردشگر نیز از کشورهای خارجی به این جزیره سفر می کنند تا از جذابیت های مثال زدنی کیش لذت ببرند . گردشگران اگر در کیش به دنبالی مکانی به دور از هیاهو برای خوشگذرانی به همراه خانواده خود هستند پارک ساحلی مرجان کیش یکی از گزینه های ایده آل برای آنان می باشد چرا که پارک مرجان کیش با امکانات رفاهی و تفریحی متنوع می تواند ساعاتی لذت بخش را برای گردشگران تور کیش به ارمغان آورد . این پارک که از جاذبه های گردشگری کیش می باشد در قسمت شرقی جزیره و در مجاروت بازار مرجان که از مراکز خرید کیش می باشد واقع شده و چشم اندازی زیبا از دریا و طبیعت اطراف ارائه می دهد . ساحل پارک مرجان به عنوان یکی از زیباترین سواحل کیش بسیار تمیز بوده و آب های آن صاف و زلال می باشد و امکانات لازم برای انجام تفریحات دریایی در آن گنجانده شده است .


امکانات موجود در پارک مرجان کیش

تماشای غروب و طلوع خورشید از پارک ساحلی مرجان کیش بسیار دیدنی است و تصویری فوق العاده را خلق می کند که چشم هر بیننده ای را خیره می سازد . این پارک که از دیدنی های کیش به شمار می آید دارای آلاچیق هایی مجهز به سیستم روشنایی است که مسافران به دور از شلوغی و هیاهو می توانند در این آلاچیق ها اوقاتی خوش را سپری کنند . همچنین پیست دوچرخه سواری کیش از ساحل مرجان می گذرد و برای علاقه مندان به تفریح و سرگرمی در دریا امکانات لازم برای غواصی در سواحل ، جت اسکی ، بانانا ، قایق سواری ، شاتل و پاراسل فراهم شده است که هر کدام جالب بوده و انتخاب یکی از آن ها به عنوان بهترین تفریحات دریایی بسیار سخت و دشوار است .بسیاری از مسافران و ساکنین جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این پارک می گذرانند و از مناظر زیبای ساحلی کیش لذت می برند . آلاچیق ها و محوطه سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای بازدید کنندگان به وجود آورده که فارغ از هیاهوی بازار به دیدار دریا و چشم اندازهای زیبای طبیعت اطراف بروند و در طول اقامت خود در جزیره کیش از این منطقه که دارای ساحلی بسیار زلال و شفاف می باشد دیدن کنند . در این ساحل اسکله کوچکی هم قرار دارد که شما را به میان آب های نیلگون این سواحل مرجانی زیبا هدایت می کند . در بین مرجان های این ساحل پر از ماهیان و آبزیان زیبای جزیره کیش است که از روی اسکله به راحتی قابل مشاهده است و برخی از مراجعه کنندگان بخشی از زمان خود را به غذا دادن به ماهی ها اختصاص می دهند .مقالات مرتبط
جزیره کیش (مروارید خلیج فارس)

جزیره کیش (مروارید خلیج فارس)

مشاهده

جزیره کیش (مروارید خلیج فارس)

سرزمین اصلی ایران، جزیره زیبا کیش فوق العاده است.

تم پارک آبی اوشن کیش

تم پارک آبی اوشن کیش

مشاهده

تم پارک آبی اوشن کیش

در این مطلب به معرفی تم پارک آبی اوشن کیش (Ocean Water Park Kish) پرداخته می شود با سفر آفرین همراه باشید تا با این مرکز تفریحی نوساز بیشتر آشنا گردید .