safarafarin
پارک دلفین ها در باتومی

گرجستان علی الخصوص باتومی در سال های اخیر مقصدی برای استراحت و تفریح گردشگران کشورهای مختلف بوده و با دیدنی ها و امکانات متنوع توانایی تبدیل شدن به یکی از برترین مقاصد توریستی را دارد . باتومی بهشت گرجستان بوده و از شهرهای ساحلی این کشور در کرانه های دریای سیاه به شمار می آید در این شهر جاذبه های مختلفی برای بازدید وجود دارد که پارک دلفین ها در باتومی یکی از معروف ترین آن هاست اگر دوست دارید با این مکان بیشتر آشنا گردید با سفر آفرین همراه باشید .


درباره دلفیناریوم باتومی (Batumi Dolphinarium)

بازدید از پارک دلفین ها در باتومی می تواند یکی از برنامه های مهیج و مفرح در تور گرجستان باشد که برای تمام رده های سنی مناسب است و با نمایش های جذاب مورد توجه گردشگران و مردم بومی واقع شده است . دلفیناریوم باتومی از جاذبه های گردشگری گرجستان است و با بیش از 40 سال سابقه و برنامه های جذاب ، بازدید کنندگان زیادی را به سوی خود می کشاند . در این پارک نمایش های مختلفی توسط دلفین ها اجرا می گردد که از جمله ان ها می توان به رقص ، بازی با توپ ، پرش از حلقه ، ایستادن روی دم و نمایش های جذاب و خیره کننده دیگر اشاره نمود .


اطلاعاتی در مورد پارک دلفین های باتومی

پارک دلفین ها در باتومی در سال 1975 میلادی در خیابان معروف روستاولی که خود از دیدنی های باتومی می باشد به بهره برداری رسید و مکانی مناسب برای سرگرمی و تفریح گردشگران فراهم نمود اما این پارک در سال 2011 به دلیل عملیات بازسازی و مرمت بسته شد که بعد از مدتی کوتاه دوباره بازگشایی شد و علاقه مندان را پذیرش نمود . دلفیناریوم باتومی از مراکز تفریحی معروف این شهر است که در ان شما می توانید دلفین های تعلیم دیده و کارهایی که توانایی انجام ان را دارند مشاهده نمائید همچنین در این مرکز خواهید دید که این حیوانات تا چه حدی باهوش هستند و قابلیت های بالایی برای یادگیری دارند در پارک دلفین های باتومی در هر سنی که باشید کودک یا بزرگسال می توانید تجربه های نابی بدست آورید می توانید با دلفین ها شنا کنید و آن ها را از نزدیک ببینید واقعا لمس و مشاهده یک دلفین از نزدیک هیجان انگیز است .


بلیط پارک دلفین ها باتومی

پارک دلفین ها از جاذبه های گردشگری باتومی است و با سالن نمایش 4 قسمتی گنجایش 700 نفر را دارا می باشد نمایش دلفین ها در روزهای سه شنبه ، جمعه ، شنبه و یکشنبه در ساعت 16 به سه زبان روسی ، گرجی و انگلیسی برگزار می شود که برای تهیه بلیط این نمایش که از 30 حرکت مختلف دلفین ها تشکیل می شود باید 15 لاری پرداخت نمود همچنین امکان شنا با دلفین ها فراهم شده و افراد 16-3 سال برای 15 دقیقه شنا باید 100 لاری و افراد با سن بالاتر از 16 سال باید 150 لاری پرداخت نمایند .مقالات مرتبط
جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

مشاهده

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

باتومی شهرستانی ساحلی واقع در گرجستان است و یکی از مناطق محبوب برای مردم محلی و همچنین گردشگران در فصول گرم و تابستانی به شمار می اید.باتومی جدا از دریای سیاه ، تفریگاههای جالب توجه و سرگرم کننده ی دیگری نیز دارد که سفرافرین قصد دارد به 5 مکان جالب توجه باتومی گرجستان اشاره نماید.

برجهای باتومی گرجستان

برجهای باتومی گرجستان

مشاهده

برجهای باتومی گرجستان

هر شهر برای تعیین هویت شهروندانش نشانه‌هایی دارد که از آن به‌عنوان «نماد» یاد می‌شود. این نمادها که گاه جزو آثار باستانی یا طبیعی و گاه ساخته‌شده مثل برج ها هستند که به شهروندان هویت جمعی می دهند و در جذب گردشگران موثرند.

باتومی بهشت گرجستان

باتومی بهشت گرجستان

مشاهده

باتومی بهشت گرجستان

در سالهای اخیر گرجستان مورد توجه گردشگران زیادی واقع شده و مسافران بسیاری برای دیدن جاذبه های آن در قالب تور گرجستان به این کشور سفر می کنند . باتومی و تفلیس از مهمترین شهرهای توریستی گرجستان هستند و طیف وسیعی از امکانات گردشگری اعم از هتل ها ، رستوران ها ، مراکز تفریحی ، مکان های دیدنی و مراکز فرهنگی را در خود جای داده اند و اگر شما نیز قصد سفر به این کشور را دارید با ما همراه شوید تا با باتومی بهشت گرجستان آشنا گردید .

تورهای مرتبط