safarafarin
پارک جنگلی میمون ها در بالی

Ubud Monkey Forest پارک جنگلی میمون ها از جذاب ترین مکان های گردشگری بالی به شمار می آید.

این پارک در سال 1986 تاسیس شده و در آن سال ها در طول مدت یک ماه تنها 800 نفر بازدید کننده داشت اما این رقم در سال های اخیر به 10,000 نفر رسیده است.


معابد جنگل میمون هاهدف سازندگان این پارک آموزش حفاظت از جنگل و حیوانات به مردم بوده.

میمون های دم دراز بانمکی به اسم macaca زمانی که گردشگران را میبینند با حرکات نمایشی آنها را سرگرم میکنند. این نژاد از میمون ها در حال انقراض هستند و به همین خاطر این پارک مخصوص آنها ساخته شده تا از جمعیت آنها حفاظت ویژه شود.

در نظر مردم بالی میمون حیوان مقدسی است از این رو گردشگران در این پارک معبدهایی که متعلق به قرن 1400 میباشد پیدا میکنند و همچنین مجسمه های جذاب از میمون ها را در تمام پارک میتوان مشاهده کرد.

به خانواده هایی که بالی را برای سفر انتخاب میکنند رفتن به این پارک پیشنهاد میشود. از نظر گردشگران میمون ها حیواناتی فوضول و خطرناک هستند اما با بازدید از این پارک متوجه هوش و ذکاوت و احساسات آنها میشوند. زمانی که این حیوانات اشیا براق را ببینند از شما میدزدند پس مراقب عینک دودی , گوشی موبایل و یا دوربین عکاسی خود باشید و اشیا قیمتی همراه خود نداشته باشید.

در بعضی از ساعات روز با مشورت تور لیدر و اجازه ی کارکنان پارک میتوان غذاهای مورد علاقه شان را که موز و بادام زمینی است به آنها داد.

احیانا اگر اشیا شما به دست میمون ها افتاد میتوان آنها را سرگرم غذا دادن کرد و وسیله خود را پس گرفت.

این پارک به خاطر گیاهان خاصی که دارد ممکن است برای عده ای از مسافران ترسناک باشد اما برای افرادی که علاقه مند به ماجراجویی هستند دیدن میمون ها در لابه لای این گیاهان بسیار جذاب خواهد بود.مقالات مرتبط