safarafarin
پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی

سوچی بعد از به عهده گرفتن میزبانی بازی های المپیک زمستانی در سال 2014 مورد توجه گردشگران قرار گرفت و بعد از آن مسافران زیادی به این شهر سفر کردند . وجود مناطق ساحلی و کوهستانی در کنار جاذبه های گردشگری متعدد جلوه خاصی به این شهر بخشیده و بر جذابیت آن افزوده است پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی (Sochi Discovery World Aquarium) از جمله دیدنی هایی است که بازدید از آن در تور سوچی پیشنهاد می گردد برای آشنائی بیشتر با این مکان با سفر آفرین همراه باشید .


درباره پارک اقیانوسی سوچی

امروزه پارک اقیانوسی و آکواریوم از جمله جاذبه هایی هستند که در بیشتر شهرهای توریستی به چشم می خورند سوچی نیز مستثنی نبوده و دارای آکواریوم می باشد . پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی ، آکواریومی است که گونه های مختلف آبزی را در خود جای داده و مکانی مناسب برای بازدید خانواده ها فراهم نموده است . پارک اقیانوسی سوچی در خیابان لنین و درمنطقه آدلر واقع شده و بزرگترین آکواریوم در سواحل جنوبی روسیه می باشد گردشگران تور روسیه با بازدید از این مکان که یکی از جاذبه های گردشگری سوچی می باشد می توانند ساعاتی خوب و عالی را در کنار دوستان و آشنایان و یا اعضای خانواده سپری کنند . این مجموعه از چهارشنبه تا یکشنبه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای مراجعه کنندگان است و در محیطی زیبا نمایشی ازدنیای رنگارنگ زیر آب ارائه می دهد .


اطلاعاتی در مورد آکواریوم دیسکاوری ورلد سوچی

بازدید از پارک اقیانوسی دیسکاوری ورلد در سوچی تجربه ای شگفت انگیز از سفر به دنیای زیر آب به ارمغان می آورد و در محیطی زیبا فرصت تماشای انواع آبزیان و گونه های زیر آب را فراهم می کند . این آکواریوم که از دیدنی های سوچی و جاذبه های گردشگری روسیه به شمار می آید در وسعتی حدود 6000 متر مربع بنا شده و دارای 30 آکواریوم می باشد که در مجموع با 5 میلیون لیتر آب پر شده اند . در این آکواریوم بیش از 100 گونه از ماهی های آب شیرین از آمازون و اکوادور گرفته تا استرالیا به نمایش درآمده که بزرگسالان و کودکان می توانند با این موجودات دریایی و اقیانوسی آشنا شده و اسرار دنیای زیر آب را کشف کنند همچنین در این مکان می توان غذا دادن به موجودات دریایی را تماشا کرد .یکی از نمایشگاه های آکواریوم به ماهی های رودخانه ای و آب شیرین اختصاص دارد که از سبک جنگل های استوایی و آبشار دل انگیز آن برای طراحی این بخش استفاده شده است سالن بعدی ، مربوط به ساکنان اقیانوس ها و دریاها است این سالن شامل 13 اکواریوم کوچک تر و تونلی پیچ در پیچ به طول 44 متر می باشد که بزرگترین مخزن اکواریوم با حجم 3 میلیون لیتر آب در آن قرار دارد . گردشگران تور سوچی می توانند در حین قدم برداشتن در میان تونلی که از 3 طرف با آب احاطه شده طیف وسیعی از گیاهان ، کشتی های غرق شده ، صخره ها و گونه های دریایی از جمله کوسه ها ، دلفین ها ، پنگوئن ها ، مجموعه خرچنگ ها ، اختاپوس و ماهیان گرمسیری را مشاهده کنند .مقالات مرتبط
پارک ملی سوچی

پارک ملی سوچی

مشاهده

پارک ملی سوچی

چند سالی بیش نیست که سوچی در میان هموطنانمان شناخته شده و مقصد بسیاری از آنان برای سفر شده است . این شهر برای دوستداران ساحل و کوهستان گزینه ای ایده آل است چرا که از یک طرف به دریای سیاه و از قسمتی دیگر به کوه های قفقاز ختم می گردد سوچی به دلیل اب و هوای مناسب دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است که از جمله آن ها می توان به پارک ملی سوچی اشاره نمود در ادامه شما را با این مکان آشنا می سازیم .

تئاتر زمستانی در سوچی

تئاتر زمستانی در سوچی

مشاهده

تئاتر زمستانی در سوچی

قرارگیری عواملی مختلف در کنار یکدیگر از سوچی یک شهر ایده آل برای سفر ساخته و به مقصدی برای گردشگران تبدیل نموده است . جاذبه های گردشگری سوچی متنوع هستند از سواحل زیبا و کوه های پر برف گرفته تا دیدنی های تاریخی ، که هر کدام با ویژگی های منحصر به فرد می توانند برای مسافران تور روسیه جذاب و دلچسب باشند یکی از این دیدنی ها تئاتر زمستانی در سوچی (Sochi Winter Theatre) است که در ادامه شما را با این تالار آشنا می سازیم با ما همراه باشید .