پارک آبی وارنا

وارنا شهری است با سواحل تمیز و امکانات گردشگری متنوع که هر مسافری را می تواند راضی سازد . در این شهر گردشگران با جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوعی روبرو خواهند شد که هر کدام با ویژگی های منحصر به فردی که دارند می توانند برای هر کسی جذاب باشند . پارک آبی وارنا از جمله مکان های تفریحی است که به طور حتم گردشگران مراجعه به آن را از دست نخواهند داد در زیر اطلاعاتی در مورد این پارک آمده است با ما همراه باشید .


درباره پارک آبی آکوا پلیس وارنا

پارک آبی وارنا یا آکوا پلیس در منطقه گلدن سندز که خود از مهمترین دیدنی های بلغارستان می باشد واقع شده و با وسایل سرگرمی متنوع یکی از تفریحات وارنا می باشد . این پارک به سبک منحصر به فرد موریس مدیترانه ای ایجاد شده و با 4 هزار متر مربع مساحت ، ترکیبی از زیبائی های طبیعی و عناصر مصنوعی ارائه می دهد آکوا پلیس در بخش شمال غربی ساحل ماسه های طلایی ، در جاده ی اصلی از ساحل ریوریا به سمت ساحل آلبنا قرار گرفته است . پارک آبی آکوا پلیس به دلیل قرارگیری در منطقه جنگلی وارنا و نمایش چشم اندازهای خیره کننده زیباترین پارک آبی در شرق اروپا لقب گرفته است .


بخش های پارک آبی وارنا

پارک آبی آکوا پلیس وارنا اولین پارک آبی است که در بلغارستان راه اندازی شده و با طراحی منحصر به فرد سالانه از مراجعه کنندگان بسیاری میزبانی می کند این پارک به طور همزمان می تواند 3 هزار نفر را پذیرش کند تا از سرسره ها و استخرهای موجود در این مکان استفاده کنند . همانگونه که بیان شد آکوا پلیس ترکیبی از یک محیط طبیعی با عناصر مصنوعی است که جکوزی ، چشمه ، آبشار ، دریاچه مصنوعی ، قلعه های قدیمی و ساختمان های به ظاهر مخروبه از موارد موجود در این پارک هستند . همچنین در پارک آکوا پلیس امکان تجربه صخره نوردی فراهم شده و 7 مسیر اختیاری در قسمت ورودی پارک طراحی شده است و مربیان باشگاه آدرنالین هر روز بین ساعت 16 و 20 در آن جا حضور دارند سالن آمفی‌تئاتر و یک تنقلات فروشی به اسم آکازار در نزدیکی صخره ها بنا شده اند . تامین تجهیزات اصلی پارک بر عهده یک شرکت اسپانیایی است .


ساعت پذیرش و بلیط پارک آبی آکوا پلیس وارنا

اکثر گردشگرانی که با تور بلغارستان به شهر زیبای وارنا سفر می کنند معمولا ساعاتی از زمان خود را در پارک آبی به تفریح می پردازند اگر شما نیز قصد دارید در سفر به وارنا به این پارک سر بزنید حتما ساعت پذیرش را در نظر بگیرید . ساعت کاری این پارک عبارت است از:

• 1 ژوئن تا 15 ژوئن از ساعت 10 صبح تا 18 عصر

• 16 ژوئن تا 31 آگوست از ساعت 10 صبح تا 19 عصر

• 1 سپتامبر تا 18 سپتامبر از ساعت 10 صبح تا 18 عصر

مبلغ ورودی :

• برای افرادی با قد کمتر از 90 سانتی متر : رایگان

• برای افراد با قد 120-90 سانتی متر : 16 لوا

• برای افراد با قد بیشتر از 120 سانتی متر : 33 لوا

قیمت بلیط بعد از 3 عصر :

• برای افرادی با قد کمتر از 90 سانتی متر : رایگان

• برای افراد با قد 120-90 سانتی متر : 12 لوا

• برای افراد با قد بیشتر از 120 سانتی متر : 24 لوامقالات مرتبط
درباره وارنا

درباره وارنا

مشاهده

درباره وارنا

وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان پس از صوفیه و پلوودیو محسوب می شود.

باغ دریایی وارنا در بلغارستان

باغ دریایی وارنا در بلغارستان

مشاهده

باغ دریایی وارنا در بلغارستان

شهر زیبای وارنا در قسمت شرقی بلغارستان و در کرانه های غربی دریای سیاه واقع شده و با تفرجگاه های ساحلی متعدد ، آب و هوای مطلوب ، جاذبه های تاریخی و طبیعی ، چشم انداز های خیره کننده و طبیعت فوق العاده به یکی از شهرهای توریستی اروپای شرقی تبدیل شده است . این شهر که از بزرگترین شهرهای بلغارستان محسوب می شود به شهر ماسه های طلایی شهرت یافته و با امکانات تفریحی و گردشگری متنوع محلی مناسب برای تفریح و استراحت مسافران تور بلغارستان فراهم نموده است . آشنایی با دیدنی های وارنا به شما کمک خواهد نمود تا سفری دلچسب را تجربه نمائید پس با همراه باشید تا با باغ دریایی وارنا در بلغارستان آشنا گردید .

موزه باستان شناسی وارنا

موزه باستان شناسی وارنا

مشاهده

موزه باستان شناسی وارنا

وارنا از جمله شهرهای توریستی بلغارستان است که با امکانات متنوع گردشگری از هتل ها گرفته تا مراکز تفریحی و سواحل فوق العاده و همچنین از دیدنی های تاریخی گرفته تا طبیعت زیبا ، در جذب گردشگری موفق بوده و سالانه مسافران بسیاری را به خود می بیند که برای تفریح و استراحت به این شهر ساحلی سفر می کنند . موزه باستان شناسی وارنا از دیدنی های معروف این شهر است که به اشیای باستانی به دست آمده در حفاری های وارنا و قسمت شمال شرقی بلغارستان اختصاص داده شده است در ادامه به طور اختصار به معرفی این مکان می پردازیم .

تورهای مرتبط
,4 شب و 5 روز
تا پایان دسامبر