safarafarin
پارک آبی واترورلد قبرس

با اینکه قبرس کشوری کوچک است اما مجموعه ای از بهترین ها را در خود گنجانده است که این بهترین ها شامل شهرهای تاریخی با پیشینه ای غنی ، سواحل شنی زیبا ، تفریحات مهیج ، طبیعت فوق العاده ، جاذبه های طبیعی و هتل هایی با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب می باشد . این جزیره دارای چندین مجموعه آبی است که در میان آن ها پارک آبی واترورلد قبرس (WaterWorld Waterpark Cyprus) از بهترین ها در اروپا و حتی جهان می باشد . با سفر آفرین تا انتها همراه باشید تا در مورد این پارک آبی موضوعی بیشتر بدانید .


درباره مجموعه آبی واترورلد در آیا ناپا قبرس

پارک آبی واترورلد قبرس با بیش از 20 سال سابقه یکی از بزرگترین پارک های آبی موضوعی در اروپا بوده و از بدو تاسیس تا کنون بیش از 30 جایزه بین المللی دریافت نموده است . واترورلد قبرس در کنار جاده آیا تکلا در نزدیکی ساحل زیبای نیسی واقع شده و دارای بازی های مختلف برای تمامی سنین از کودک گرفته تا بزرگسال می باشد . این پارک آبی که از جاذبه های گردشگری قبرس به شمار می آید دارای تم رنگی اساطیر یونان است که این تم در طراحی پارک و نام جاذبه های موجود در آن به کار برده شده است . گردشگران تور قبرس با مراجعه به تم پارک آبی واترورلد می توانند روزی مهیج و بیادماندنی را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند .


جاذبه های مجموعه آبی واترورلد قبرس

پارک آبی واترورلد آیا ناپا به عنوان یکی از تفریحات قبرس در سال 1996 به بهره برداری رسیده و با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای جهانی و همچنین بازی های به روز در میان 25 پارک آبی برتر جهان قرار گرفته و از بزرگترین ها در قاره سبز محسوب می گردد . پارک آبی واترورلد قبرس در فاصله 2 کیلومتری مرکز آیاناپا و 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی لارناکا واقع شده و تا کنون بیش از 4.5 میلیون بازدید کننده داشته است . این پارک که در فضایی به وسعت 100 هزار متر مربع گسترده شده با بیش از 18 جاذبه و امکانات متنوع ، فضایی شاد و پر نشاط برای مراجعه کنندگان فراهم نموده است .سرسره شیرجه آپولو ، رودخانه ادیسه ، سرسره چرخشی ایولوس ، سرسره ارابه شکار ، حمام آفرودیت ، سرسره سقوط در آتلانتیس ، سرسره های ماری ، سرسره مجرای فایتون ، سرسره سقوط ایکاروس ، استخر موج پوزئیدون ، سرسره نبرد هرکول و سرسره های کامیکازه ، سرسره نسیم زفیر ، استخر پگاسوس ، زمین بازی هیجان تروجان ، هزار توی مینوتور ، زمین آب بازی کودکان دنئید و استخر هیجان آتلانتیس از جمله بازی هایی هستند که در پارک آبی Waterworld قبرس خودنمایی می کنند . علاوه بر این در پارک آبی واترورلد امکاناتی چون فیش اسپا ، چندین رستوران و کافه ، صندلی ساحلی و چتر ، پارکینگ ، کمدهای قفل دار و اتاق تعویض لباس به چشم می خورد . همچنین در این مجموعه بیش از 100 نجات غریق و کارمند آموزش دیده مستقر هستند تا در صورت بروز مشکل به مراجعه کنندگان کمک کنند .


ساعت کاری و بلیط واترورلد قبرس

این مجموعه که از برترین تفریحات آیاناپا می باشد از ماه می تا ماه سپتامبر از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای علاقه مندان به هیجان بوده و در ماه های آوریل و اکتبر از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر فعالیت می کند . توجه داشته باشید که تم پارک آبی واترورلد در ماه های ذکر شده در تمامی روزهای هفته باز می باشد . بلیط این مجموعه برای افراد 13 سال و بالاتر 38 یورو و برای 3 تا 12 سال 24 یورو می باشد همچنین کودکان زیر 3 سال به طور رایگان می توانند از این پارک آبی استفاده کنند .مقالات مرتبط