safarafarin
پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول

تفریح و استفاده از سواحل زیبا در کنار بازدید از جاذبه های تاریخی در حال حاضر اصلی ترین دلایل انتخاب تور قبرس هستند لذا گردشگران بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی کلی در مورد این کشور و همچنین جاذبه های تاریخی و مراکز تفریحی که در آن وجود دارد کسب کنند . از بهترین گزینه های قبرس برای تفریح ، پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول (Fasouri Watermania Waterpark Limassol) است که یکی از وسیع ترین ها و مجهزترین ها در این کشور می باشد . با ما تا انتها همراه گردید .


درباره پارک آبی فاسوری واترمانیا در قبرس

پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول بزرگترین پارک آبی قبرس است که با سرگرمی های مهیج و امکانات مناسب موفق به دریافت چندین جایزه بین المللی شده است . ساخت و سازهای فاسوری واترمانیا در تمامی مراحل با در نظر گرفتن حفاظت از محیط زیست انجام شد و تمام تجهیزات به کار رفته در آن توسط تولید کنندگان شناخته شده بین المللی تامین شده تا با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای جهانی از صدمه خوردن مراجعه کنندگان جلوگیری گردد . این پارک آبی که از افتخارات و جاذبه های گردشگری قبرس به شمار می اید در سال 2015 به عنوان سومین پارک آبی برتر در اروپا و در سال 2007 نیز به عنوان جذاب ترین پارک آبی پیشرو اروپا انتخاب شد . در حقیقت با توجه به امکاناتی که در این پارک آبی گنجانده شده گردشگران تور قبرس با مراجعه به آن می توانند روزی خاطره انگیز و سرشار از هیجان در کنار دوستان و خانواده خود داشته باشند .


جاذبه های مجموعه آبی فاسوری واترمانیا لیماسول

پارک آبی فاسوری واترمانیا لیماسول به عنوان یکی از تفریحات قبرس امروزه فضایی به وسعت 100 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده و با 30 اسلاید متفاوت یک مکان ایده آل برای تفریح یک روزه خانواده ها ، دوستان و کودکان به دور از مشکلات کاری و روزانه فراهم می کند . چشم انداز این پارک آبی در سال 1998 متولد شد و در 1999 فاسوری واترمانیا قبرس برای اولین بار در 56 هزار متر مربع وسعت عملیات خود را آغاز نمود . در سال 2000 پارک گسترش یافت تا بسیاری از جاذبه ها و امکانات جدید در آن گنجانده شود اما این پایان کار نبود و در سال 2003 باز هم بر وسعت و جذابیت های این پارک افزوده شد .از جمله جاذبه ها و بازی های متنوعی که در پارک آبی Fasouri Watermania در نظر گرفته شده می توان به مواردی چون قایق های دو نفره ، نوسان تارزان ، سرسره فیل ، اسلاید کامیکازه ، استخر موج ، اسلاید لوله آبی ، چاله های سیاه بی نهایت ، رودخانه تنبل ، کانن های سیاه ، حباب خیس ، اسلاید لوله سه گانه ، اسلایدهای بدن ، استخر کودکان ، اسلاید دوش ترکیبی و استخر شنا اشاره نمود . همچنین چندین رستوران و کافه ، سالن ماساژ و تاتو ، مرکز آبگرم ماهی گارا ، فروشگاه سوغاتی ، چتر و صندلی های راحتی ، کمک های اولیه ، قفسه های قفل دار و کابین دوش از دیگر امکاناتی است که در این مجموعه بی نظیر به چشم می خورد .


ساعت کاری پارک آبی فاسوری واترمانیا از پارک های آبی قبرس

فاسوری واترمانیا یکی از جذاب ترین تفریحات لیماسول می باشد که بسته به مساعد بودن آب و هوا از 30 آوریل تا 29 اکتبر فعالیت می کند . این مجموعه آبی از 30 آوریل تا 31 می و 1 سپتامبر تا 29 اکتبر از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر و از 1 ژوئن تا 31 آگوست از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر باز می باشد . لازم به ذکر است که از 1 اکتبر تا 29 اکتبر این پارک آبی فقط روزهای سه شنبه ، جمعه ، شنبه و یکشنبه پذیرای علاقه مندان می باشد .مقالات مرتبط