safarafarin
هواپیمایی قطر

ایرلاین قطری از امن ترین و بهترین خطوط هوایی جهان می‌باشد که دفتر مرکزی آن فرود گاه دوحه، پایتخت قطر است و روزانه به ۱۳۳ مقصد در آفریقا، آسیای میانه، اروپا، خاور دور، آسیای جنوبی، خاورمیانه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه، پروازهای مستقیم دارد. دفتر اصلی در شهر دوحه ، قطر است و فرودگاه بین المللی دوحه ، قطب این شرکت هواپیمایی است.


همه چیز درباره هواپیمایی قطر

تاسیس این شرکت در تاریخ 22 نوامبر 1992 است و شروع فعالیت از تاریخ 20 ژانویه 1994 می باشد. قطر ایرویز در چهار کلاس سدر(First)، تجاری(Business)، اقتصادی(Economy)و مهمانان ویژه(VIP) پرواز می‌کند.

در فرست کلاس صندلی‌ها مجهز به ماساژور، سیستم حرارتی و برودتی، سیستم سرگرمی، تلویزویون لمسی، حمام، تخت خواب و در بعضی موارد اتاق خصوصی هستند.

صندلی که تا ۱۸۰ درجه خم می‌شود و می‌تواند به یک تخت تبدیل شود،IPTV در ایرباس‌ها و کافه از جمله خدمات کلاس تجاری قطر ایرویز هستند.

تمامی کلاس‌ها برای هر صندلی صفحه نمایش مخصوص دارند که شبکه‌های مختلف اروپایی و عربی را می‌گیرند. این صفحه‌های نمایش در بین تمام ایرلاین‌ها در کلاس اقتصادی بزرگترین هستند و ۳۴ اینچ طول دارند.مقالات مرتبط
هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش

مشاهده

هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش در سال ۱۹۳۳ به دستور مصطفی کمال آتاتورک تأسیس شد و در حال حاضر روزانه به ۲۴۷ مقصد، در اروپا، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم دارد که دارای ۲۹۸ فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد.