safarafarin
منطقه ی بلک انتالیا

این شهر در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده .در ساحل فوق العاد زیبا و ماسه ی بلک که حدود ۱۷ کیلومتر می باشد.


شهر بلک

این شهر در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده .در ساحل فوق العاد زیبا و ماسه ی بلک که حدود ۱۷ کیلومتر می باشد هتل های وتاسیسات مدرن بسیاری از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده است.فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰ کیلومتر است. بلک شهر دیدنی است که فاصله کمی با مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه دارد…


هتل های لوکس

هتل های فراوان ۴و۵ ستاره و زمین های گلف فراوانی در این منطقه وجود دارد.آموزش تنیس در مدرسه بین المللی تنیس ،تماشای بیش از ۱۰۰ گونه پرنده در نزدیکی آبشار کورسونافلذت بردن از ورزش های آبی جزئی از جذابیت های این منطقه می بشمار می اید.می توانید برای گشت زدن در اطراف ساحل ،ماشین یا دوچرخه کرایه کنید.جمعیت بلک ۹٫۷۸۱ نفراست.راه رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و ساده می باشد و بهترین راه آن از شهر آنتالیا می باشد.امروزه در منطقه بلک ۴۷ هتل ومرکز گردشگری وگلف ۵ ستاره وجود دارد. تعداد تختهای منطقه بلک در مجموع بالغ بر ۴۵٫۰۰۰ تخت است. ۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک واقع شده. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گذاری و ساخت می باشد . بعد از اتمام این دو مرکز تعداد تختهای منطقه بلک به ۴۷٫۵۰۰ تخت خواهد رسید . در بلک ۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمات به ورزشکاران آماتور و سطح حرفه ای است . در بلک سالنهای کنفرانس زیادی باتمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها وهر نوع جشن و عروسی گرداوری گشته است.مسئولین منطقه بلک به توریسم زیبائی و سلامتی نیز اهمیت فراوانی قائل شده اند و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساختهای توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک این نقطه از ترکیه را بهترین مکان برای توریسم زیبائی و سلامتی تبدیل ساخته اند.بلک تنها منطقه توریستی نمی باشد در عین حال جاذبه های فراوان طبیعی این منطقه زبانزد عام و خاص می باشد.در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده است.۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک تنهادر ترکیه و ۱ گونه گیاهی دردنیا فقط در بلک یافت می شود.بلک به دلیل زمین های گلف و هتل های لوکس و مجلل خود اغلب اروپایی هارا به خود جذب می کند.مقالات مرتبط
منطقه ی کمر (انتالیا )

منطقه ی کمر (انتالیا )

مشاهده

منطقه ی کمر (انتالیا )

شهری زیبا و سرسبز است که در 40 کیلومتری آنتالیا واقع شده است و به دلیل فراوانی منابع آب شیرین ،مقدار شوری آب چندان بالا نیست.

منطقه ی بلک انتالیا

منطقه ی بلک انتالیا

مشاهده

منطقه ی بلک انتالیا

این شهر در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده .در ساحل فوق العاد زیبا و ماسه ی بلک که حدود ۱۷ کیلومتر می باشد.