safarafarin
مراکز خرید مالدیو

خرید کردن در مالدیو جزو برنامه های توریست ها است. اغلب فروشگاه ها خوارو بار و صنایع دستی زیبایی را که مورد نیاز توریست ها می باشد را می فروشند.


فروشگاه the local market

این مرکز خرید در شهر ماله پشت بازار ماهی ها در ناحیه ساحلی قرار دارد. مرکز خرید the local market به بخش های مختلفی قسمت بندی شده که در هر قسمت به فروش اجناس متفاوتی پرداخته اند. در این مرکز خرید انواع مواد اولیه غذایی و سبزیجات و میوه های متنوع بفروش می رسد.


فروشگاه The Majeedhee Magu

این مرکز خرید در مالدیو می باشد. در این مرکز خرید اجناسی از قبیل کیف دستی ، ساعت ، عطر ، صنایع دستی ، لوازم تزئینی ، صنایع چوبی ، لیف های بافته شده از پوست نارگیل ، لوازم الکتریکی بفروش می رسد.


فروشگاه The Chaandanee Magu

این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید منطقه ماله می باشد. اغلب توریست ها به این مرکز مراجعه می کنند چون همه چیز آنجا یافت می شود. برای خرید سوغاتی این مرکز خرید بهترین انتخاب است. این فروشگاه به بازار سنگاپور معروف است به این دلیل که تمامی اجناس آن از سنگاپور تهیه می شود. از سوغاتی های معروف این منطقه صنایع دستی چوبی است. یکی از موارد مهم در اینجا این است که هنگام خرید دقت کنید اجناسی که با لاک لاک پشت ، مروارید و صدف درست شده اند را نمی توانید از کشور خارج کنید.مقالات مرتبط
سفر در مالدیو

سفر در مالدیو

مشاهده

سفر در مالدیو

مالدیو با آب های شفاف و زلال و سواحل آفتابی خود خواسته های شما را از یک جزیره رویایی برآورده می کند.

جاذبه های گردشگری مالدیو

جاذبه های گردشگری مالدیو

مشاهده

جاذبه های گردشگری مالدیو

مالدیو یک مکان رویایی با جاذبه های گردشگری برای گذراندن ماه عسل و یک مسافرت به یاد ماندنی است.

تورهای مرتبط