safarafarin
لگولند مالزی

لگولند یک پارک تفریحی مشهور بین المللی است که در سراسر جهان و در کشورهایی مانند انگلیس, آلمان و دانمارک شعبه دارد.


لگولند در مالزی

اولین شعبه لگولند در آسیا در سال ۲۰۱۲ در شهر جوهور باروی مالزی افتتاح گردید. لگولند جوهور که به عنوان اولین پارک تفریحی بین المللی کشور مالزی در نوع خود بی همتاست طی مراسمی باشکوه و با حضور سلطان جوهور سپتامبر همان سال آغاز به کار کرد.


جزئیات لگولند

پارک لگولند شامل هفت بخش اصلی می باشد،با بیش از هفتاد جاذبه تفریحی, بازی و سرگرمی های مختلف که هر کدام از آنها تجربه ای استثنایی را برای بازدیدکنندگان این پارک فراهم میسازد.

از قسمت های مهم و دیدنی در پارک های لگولند بخشی به نام سرزمین کوچک با Miniland است که در آن مشهور ترین ساختمان ها و بنایای تاریخی جهان با استفاده از میلیون ها قطعه لگو مدل سازی شده است. در لگولند جوهور این بخش اعجاب انگیز در مرکز پارک قرار دارد و شامل آثار برجسته و مناطق دیدنی مالزی, سنگاپور و آسیا در مقیاس ۱:۲۰ است.


گسترش لگولند

یکی از قسمت هایی که اخیرا به این مینی لند اضافه شده مدل هایی نمایشی از سری فیلم های جنگ ستارگان و کاراکترهای آن است که با بیش از ۱.۵ میلیون قطعه لگو ساخته شده اند. این بخش جدید به شکل ۷ اتاق مجزا و سرپوشیده طراحی شده است.

درسJalan Legoland, Bandar Medini,, 79250 Nusajaya, Johor, Malaysia


آدرس وب سایت

http://www.legoland.com.myمقالات مرتبط
گردشگری های مالزی

گردشگری های مالزی

مشاهده

گردشگری های مالزی

مالزی در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت آن کوالا لامپور است.

مالزی نیرومند و یک‌پارچه

مالزی نیرومند و یک‌پارچه

مشاهده

مالزی نیرومند و یک‌پارچه

یکی از زیباترین کشورهای ساحلی دنیا...

کلیساهای شگفت انگیز مالزی

کلیساهای شگفت انگیز مالزی

مشاهده

کلیساهای شگفت انگیز مالزی

کلیسا به اجتماع انسان‌ها در یک مکان که گرد هم جمع شده‌اند؛ و عقاید مذهب مشترکی دارند، در اصطلاح به مکان عبادت مسیحیان کلیسا گفته می شود،اغلب ساختمان آن ها با معماری خاص با سبک سیاق آن منطقه ساخته می شود...که در هر کشور ها متفاوت است.