غذاهای معروف مالدیو

در مالدیو اغلب رستوران ها انواع غذاهای اروپایی ، آسیایی و بین المللی را سرو می کنند. در شهر ماله اکثرا رستوران ها کوچک می باشد و غذاهای بسیار خوشمزه که باب دل توریست ها می باشد را پذیرایی می کند. غذای معروف در مالدیو ماهی است که اغلب طبخ آن به سبک غذاهای سریلانکا و هند جنوبی است ، غذاهای تند با ادویجات متفاوت. غذاهای سنتی را در مالدیو معمولا با برنج ، ماهی ، چیلی و پیاز سرو می کنند. سالانه تعداد زیادی از توریست ها برای چشیدن غذاهای محلی مالدیو به اینجا سفر می کنند.


ماس هونی

ماس هونی یکی از صبحانه های معروف مالدیو است. مواد اولیه آن ماهی دودی ، پیاز و نارگیل می باشد که با اویه های مخصوص طبخ می شود. این غذای بسیار لذیذ را از دست ندهید و هر وقت به مالدیو سفر کردید حتما ماس هونی را امتحان کنید.


فیهونو ماس

مواد اولیه این غذا ماهی دریایی می باشد ، به این صورت که ماهی را کباب می کنند و در سس فلفل قرمز می خوابانند و سرو می کنند.


بامبوکی لو هیتی

بامبوکی لو هیتی یک میان وعده است. در واقع این میان وعده یک نوع نان ویژه است که با ادویه کاری و میوه های تازه فرآوری شده در ماهیتابه سرخ می کنند.


کیمیا

این غذا با ماهی درست می شود به این صورت که ماهی را به صورت رول شده در می آورند و تا جایی که امکان دارد سرخ می کنند.


کولی بورکیبا

غذای کولی بورکیبا مواد اولیش همان ماهی است که با ادویه تند به شکل کیک طبخ می شود که جزو غذاهای معروف مالدیو می باشد.مقالات مرتبط
سفر در مالدیو

سفر در مالدیو

مشاهده

سفر در مالدیو

مالدیو با آب های شفاف و زلال و سواحل آفتابی خود خواسته های شما را از یک جزیره رویایی برآورده می کند.

جاذبه های گردشگری مالدیو

جاذبه های گردشگری مالدیو

مشاهده

جاذبه های گردشگری مالدیو

مالدیو یک مکان رویایی با جاذبه های گردشگری برای گذراندن ماه عسل و یک مسافرت به یاد ماندنی است.

مراکز خرید مالدیو

مراکز خرید مالدیو

مشاهده

مراکز خرید مالدیو

خرید کردن در مالدیو جزو برنامه های توریست ها است. اغلب فروشگاه ها خوارو بار و صنایع دستی زیبایی را که مورد نیاز توریست ها می باشد را می فروشند.

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو

مشاهده

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو گرمسیر است و در طول سال یا گرم و خشک است یا گرم و مرطوب. بهار ، تابستان و حتی اوایل پاییز ، گرم است و خشک ، اما زمستان‌ها با وجود گرما ، رطوبت هوا بالاست.

تورهای مرتبط