کوش آداسی

کوش آداسی که به آن جزیره پرنده هم گفته می شود در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه قرار گرفته است.


تورهای تفریحی با قایق

کوش آداسی دارای 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق می باشدکه در بندر کوش آداسی هر ساعتی در روز تورهای تفریحی با قایق های مسافربری انجام می شود.


منبع درآمد

کوش آداسی یکی از شهرهای توریستی و تفریحی ترکیه به حساب می آید که بیشتر درآمد این شهر از طریق صنعت توریسم می باشد.


آب و هوا

کوش آداسی دارای آب و هوای معتدل است که این امکان را به ساکنین این منطقه داده که بتوانند به تولیدمحصولات کشاورزی از جمله : زیتون ، انگور و انجیر در زمین های حاصلخیز بپردارند.


پول

پول رایج کوش آداسی لیره ترک است.


جاذبه های توریستی

این منطقه دارای هتل های منتوع با هر نوع سلیقه می باشد و از جاذبه های کوش آداسی می توان : غار سير تلائيني ، پلاژدرياي خانمها، پلاژ گوورچين آداسي، پلاژ ييلانچي بورنو، پلاژ ياوان سو، پلاژ کوشتور، پلاژ کارا اوا، پلاژ گوزل چاملي، پلاژ سوگي، پلاژ کالاماکي ، آب گرم ياوان سو (چيبان)، آب گرم ونوس، آب گرم گوزل چاملي ، كاروانسراي اوكوز محمد پاشا ، گوورجين آداسي ، بنادر ، غار كاراجا و پارك ملي دلتاي آيدين نام برد.


فاصله ازمیر تا کوش آداسی

مسافران از فرودگاه ازمیر ترانسفر می شوند به سمت کوش آداسی و مدت فاصله ازمیر تا کوش آداسی 40 دقیقه است.مقالات مرتبط
استانبول شهر درخشنده

استانبول شهر درخشنده

مشاهده

استانبول شهر درخشنده

استانبول شهري است که نيمي از آن در قاره آسيا و نيمه ديگر آن در قاره اروپا قرار دارد.

کوش آداسی جزیره پرنده

کوش آداسی جزیره پرنده

مشاهده

کوش آداسی جزیره پرنده

کوش آداسی یکی از زیباترین و معروف ترین شهرهای تفریحی و گردشی ترکیه است که در خلیج زیبایی در دریای اژه ترکیه قرار دارد و به معنای "جزیره پرنده" است. این شهر کوچک و زیبا سالانه هزاران گردشگر از سراسر دنیا را به خود دعوت می کند.