safarafarin
دهکده ساحلی سینمورتس بلغارستان

در قسمت های شرقی بلغارستان به سبب همسایگی با دریای سیاه اقامتگاه های ساحلی متعددی وجود دارد که برخی از ان ها به سبب موقعیت عالی ، سواحل شنی تمیز ، آب های کریستالی و امکانات رفاهی مناسب از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند . یکی از این اقامتگاه ها دهکده ساحلی سینمورتس بلغارستان است که با جذابیت های فوق العاده در استان بورگاس واقع شده است . با سفر آفرین همراه باشید تا این دهکده ساحلی را بیشتر بشناسید .


درباره دهکده سینمورتس در بلغارستان

دهکده ساحلی سینمورتس بلغارستان یک اقامتگاه محبوب در کرانه های دریای سیاه است که در 5 کیلومتری آهتوپول (Ahtopol) در جنوب شرقی بلغارستان در نزدیکی مرزهای ترکیه واقع شده است . دهکده ساحلی سینمورتس (Village Sinemorets) بخشی از شهرداری تساروو (Tsarevo) و استان بورگاس بوده و با زیبائی های طبیعی منحصر به فرد خود به مانند تکه ای از بهشت بر روی زمین می درخشد . سینمورتس با سواحل باشکوه و جنگل های بی پایان در امتداد رودخانه ولکا ، از جاذبه های گردشگری بلغارستان به شمار می آید . این استراحتگاه و دهکده تفریحی در شبه جزیره ای در جنوب دهانه رودخانه ولکا واقع شده و گردشگران تور بلغارستان با سفر به این منطقه می توانند از جذابیت های موجود لذت ببرند .


جذابیت های اقامتگاه ساحلی سینمورتس بلغارستان

سینمورتز که در فاصله 11 کیلومتری رزوو (Rezovo) واقع شده به عنوان یکی از دیدنی های بلغارستان دارای محیطی ارام به همراه سواحل زیبا برای گذران تعطیلات است که در آن انواع هتل ها و مجتمع های لوکس و همچنین ویلاها و مهمانخانه ها در اختیار مسافران قرار می گیرد . همچنین در این دهکده چندین رستوران ساحلی به چشم می خورد که در طبخ انواع غذاهای ملی بلغاری و دریایی مختصص بوده و طعمی بی نظیر از غذا را به مشتریان خود می چشانند .گردشگران در Sinemorets می توانند در دریا و امتداد رودخانه ولکا قایق سواری نموده و ماهیگیری کنند ، دوچرخه سواری نمایند ، در ساحل و جنگل های اطراف پیاده روی کرده و از زیبائی های پیرامون خود بهره ببرند . روستاهایی چون گراماتیکوو (Gramatikovo) ، بلغاری (Bulgari) ، کوستی (Kosti) و ملادجکو (Mladezhko) که سنت های مربوط به قرون گذشته را حفظ نموده اند در نزدیکی ساحل سینمورتس بلغارستان واقع شده اند و گردشگران می توانند از ان ها بازدید کنند .


برترین سواحل بلغارستان در سینمورنس

همانگونه که بیان شده دهکده ساحلی سینمورتس بلغارستان دارای چندین ساحل زیبا و تمیز است که مسافران با مراجعه به آن ها می توانند روزی بیادماندنی داشته باشند . از بهترین سواحل بلغارستان در این منطقه می توان به موارد زیر اشاره نمود :1 . ساحل دهانه سینمورتس (The Mouth beach) : این ساحل یکی از محبوب ترین سواحل این منطقه است که با آب های کریستالی و آبی و سواحل شنی تمیز مورد توجه گردشگران واقع شده است . هرچند که امکانات موجود در سواحل سینمورتس به مانند سانی بیچ و گلدن سندز متنوع نیست اما افراد می توانند از محیط زیبا و چشم اندازهای خیره کننده لذت ببرند . به دلیل اینکه گاهی اوقات در ساحل ماوس بلغارستان دریا با امواج بزرگ و عمیق همراه می گردد شنا برای بچه ها در این منطقه مناسب نیست . در جریان رودخانه ولکا ، نهری قرار دارد که در سمت شمال این ساحل است که مورد توجه مسافران زیادی قرار می گیرد .2 . ساحل سیلیستار سینمورتس (Silistar beach) : این ساحل در 5 کیلومتری جنوب دهکده سینمورتز بلغارستان واقع شده و بسیار نزدیک به مرزهای ترکیه می باشد . در این منطقه دریا آرام بوده و عمق ان با شیب کمی افزایش می یابد همچنین آب دریا کریستالی و روشن بوده و شن های منطقه طلایی و خوب می باشد . نوار ساحلی سیلیستار حدود 1 کیلومتر طول و 50 متر عرض دارد . این منطقه در سال 1992 از طرف وزارت محیط زیست بلغارستان به عنوان منطقه ای حفاظت شده تعیین گردید . در تپه ها و صخره های اطراف این ساحل گونه هایی از پرندگان نادر و در معرض خطر زندگی می کنند که از مهمترین آن ها می توان به عقاب طلایی و طاووس سیاه اشاره نمود .مقالات مرتبط
تورهای مرتبط
,4 شب و 5 روز
تا پایان دسامبر