safarafarin
5 دلیل برای سفر به پافوس

پافوس شهریست بی نظیر در کشور قبرس با طبیعتی زیبا و هیجان انگیز، و تاریخی جالب برگرفته از اقوام رومی و یونانی و ترک...


چند دلیل برای سفر به پافوس


جاذبه های گردشگری شگفت انگیز:

پافوس از یک تاریخ غنی و متنوع با ترکیب بسیاری از تمدن پر رونق جزایری، ازجمله یونانی، رومی و بیزانس برخوردار است. برخی از معروف ترین جاذبه های پافوس جزیره شامل بندرگاه پافوس و قلعه، سنگ نزدیک آفرودیت در سواحل جنوب غربی می باشد.


تاریخ باستان ویژه این سرزمین:

پافوس دارای سابقه ای غنی و سحرانگیز، و جاذبه های منحصر به فرد و باستانی برای بازدید کنندگان به اکتشاف می باشد. بازدید از مقبره 2000 ساله پادشاهان و یا سالن آمفی تئاتر در پافوس مانند این است که شما سیاره ایی جدید باستان شناسی را کشف کرده اید.


زمزه های شب زنده داری در سواحل پافوس:

پافوس دارای یک منوی متنوع از گزینه های خلاقانه از نظر شب زنده داری میباشد... تجسم کنید در کنار سواحل آرام و پر طمانینه پافوس که با نواری ار کافه ها و باشگاه ها و رستوران ها محلی احاطه شده درحال قدم زندن و گوش داده به نوای موسیقی محلی هستید.


سهولت دسترسی:

قبرس به مقصدی که به خوبی توسط حامل هواپیمایی بزرگ و فرودگاه ها از اروپا بوده است معروف است. با زمان پرواز کمتر از پنج ساعت از انگلستان و ایرلند به فرودگاه پافوس...!


بزرگترین زمینهای گلف:

اگر تصور شما از زمین گلف چند سوراخ بر روی یک فضای سبز است،پس پافوس دارای مقدار تعداد بیشماری از این فضاهاست! چهار زمین های گلف در قبرس که به عنوان استانداردترین زمین ها برای مسابقات قهرمانی شناخته شده که سه تا از آن در نزدیکی پافوس وجود دارد. آنها عبارتند از: تسادا گلف، آفرودیت ،هیلز، باشگاه گلفی در نزدیکی پیزوری بنام دره گلفها که در نزدیکی پافوس واقع شده است.مقالات مرتبط
شهر پافوس در قبرس

شهر پافوس در قبرس

مشاهده

شهر پافوس در قبرس

پافوس شهرستانی ساحلی واقع در جنوب غربی قبرس است.

تپه آفرودیت پافوس

تپه آفرودیت پافوس

مشاهده

تپه آفرودیت پافوس

تپه آفرودیت به یک تفریحگاه ساحلی در منطقه پافوس، قبرس است.

سواحل پافوس

سواحل پافوس

مشاهده

سواحل پافوس

شهرستان زیبای پافوس به طوری تقریبی دارای حدود 27 ساحل میباشد که تاثیر زیادی در جذب گردشگران داشته.