safarafarin
جزیره زیبای فی فی در پوکت

پوکت با محیطی آرام و فوق العاده ، جاذبه های طبیعی و تاریخی و همچنین امکانات گردشگری متنوع امروزه مسافران زیادی را در قالب تور پوکت به سوی خود می کشاند و سواحل شگفت انگیز و آب های فیروزه ای آن از عمده عوامل شهرت این جزیره زیبای گرمسیری است . غواصی در آب های زلال آندامان ، گردش در دریا با قایق های پارویی ، شرکت در سرگرمی های شبانه و تماشای طبیعت و چشم اندازهای خیره کننده پوکت می تواند برای هر مسافری جذاب و وسوسه انگیز باشد . جزیره زیبای فی فی در پوکت از برترین دیدنی های پوکت است که در ادامه به معرفی آن پرداخته شده است .


درباره جزیره فی فی پوکت

اگر به پوکت سفر کنید اما به جزیره فی فی نروید به مانند این است که اصلا به این شهر سفر نکرده اید چرا که فی فی با جذابیت های زیادی که دارد یکی از برترین جاذبه های گردشگری تایلند و از زیباترین جزایر گرمسیری جهان می باشد و با گزینه های متفاوتی که برای ارائه دارد سالانه میزبان مسافران زیادی برای تفریح و استراحت می باشد . جزیره زیبای فی فی در پوکت شامل 6 جزیره است که فی فی کوچک و فی فی بزرگ از بقیه شناخته شده تر هستند و فی فی بزرگ مسکونی است و اکثریت اهالی ان را مسلمانان جنوب تایلند تشکیل می دهند در فی فی بزرگ هتل ها ، رستوران های زیبا و کافه بارهای مختلف برای مسافران در نظر گرفته شده و امکانات تفریحی متنوعی در آن به چشم می خورند . اگر می خواهید از تمام تفریحات رایج در این جزایر استفاده کنید و از جاذبه های آن بازدید کنید بهتر است ماه نوامبر تا فوریه را برای سفر انتخاب کنید زیرا در این زمان آب و هوا مناسب است و دریا کاملا آرام می باشد .


اطلاعات جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی که از جاذبه های گردشگری پوکت می باشد در فاصله 48 کیلومتری آن واقع شده و دسترسی به این جزیره توسط قایق های تندرو ظرف مدت یک ساعت امکان پذیر است مسافران برای رفتن به این بهشت زمینی می توانند در بخش خدمات گردشگری هتل محل اقامت خود در تورهایی که روزانه به مقصد فی فی برگزار می گردد شرکت کنند و یا اینکه از قایق های خصوصی استفاده نمایند . سطح جزیره زیبای فی فی در پوکت مملو از درختان گرمسیری سرسبز ، سواحل ماسه ای زیبا ، صخره های آهکی و غارهای عمیق است و آب های شفاف آن برای غواصی و تماشای دنیای رنگارنگ زیر آب مناسب است همچنین آب و هوای فوق العاده ، چشم اندازها و مناظر خیره کننده فی فی از عوامل جذب کننده گردشگر می باشد . از فعالیت هایی که در این جزیره می توان تجربه نمود می توان به سرگرمی‌های شبانه ، غذا دادن به کوسه ها ، شنا ، پیاده روی در میان سواحل ماسه ای ، غواصی ، صخره نوردی ، ماهیگیری ، قایقرانی ، پرش از صخره ، موج سواری و ... اشاره کرد .


جاذبه های جزیره فی فی پوکت

از جاذبه های گردشگری جزیره فی فی که بازدید از ان ها تور تایلند را دلچسب تر می سازد می توان به وجود غارهای پنهان ، مرموز و شگفت انگیز در جزایر شش گانه اشاره نمود که بزرگ ترین آن ها به نام غار Viking با مساحت ۳.۲ کیلومتر مربع از دیگر غارها معروف تر بوده و مورد توجه گردشگران واقع شده است . ساحل میمون ها با شن های پودری سفید و شرایط مناسب برای غواصی از دیگر جاذبه های این مجموعه جزایر است که به دلیل حضور میمون های اهلی در آن به این نام شناخته می شود . خلیج مایا در فی فی کوچک با مرجان های زیبا ، ماهی های رنگارنگ و منظره‌ ای زیبا که از سه طرف با صخره هایی به طول ۱۰۰ متر احاطه شده بسیار شگفت‌انگیز است . کشتی مسافربری کینگ که در سال ۱۹۹۷ پس از برخورد با تپه‌ دریایی امنن غرق شده با سطحی پوشیده از شقایق از دیگر دیدنی های جزایر شش گانه می باشد که علاقه مندان به غواصی می توانند با داخل شدن به آن ماهی‌های مختلفی همچون داقک ماهی ، ماهی تن و نیزه ماهی را ببینند . از دیگر جاذبه های این جزایر می توان به غار Phaya Naak ، ساحل یائو ، ساحل هین خائو، خلیج لوساما و پیله لاگون اشاره کرد .مقالات مرتبط
تایلند و دلیل جذابیت آن...

تایلند و دلیل جذابیت آن...

مشاهده

تایلند و دلیل جذابیت آن...

هر ساله حدود بیست میلیون گردشگر از نقاط مختلف جهان به تایلند سفر می‌کنند

پوکت

پوکت

مشاهده

پوکت

یکی از بزرگترین جزیرهای تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیا می باشد.