safarafarin
تفریحات در بدروم

بودروم

سرزمين آبي هاي ابدي است.در طول تاريخ ، بودروم هميشه صحنه مبارزه براي حاكميت بر اين ديار بوده است.بدروم یک شهر کوچک جذاب و شگفت انگیز در 270 کیلومتری جنوب ازمیر در ساحل دریای اژه ترکیه است و جمعیت دائمی بدروم 30،000 است .


تفریحات در بدروم

تفریحات در بدروم با توجه به اینکه این شهر یک شهر ساحلی است ، بیشتر شامل ورزشهای آبی است . از جمله جاذبه های گردشگری بدروم میتوان به تور کشتی بدروم ، غواصی در بدروم ، تور کواد سافاری بدروم ، تور جیب سافاری بدروم ، تور روستای بدروم ، ساحل لاکپشت بدروم ، پلاژهای بدروم اشاره کرد .

اکثر تورهای تفریحی بدروم از 9 صبح تا 5 عصر ( تقریبا 7 ساعت ) می باشند.

تور کشتی بدروم : 12 یورو

تور روستای بدروم : 12 یورو

تور کواد سافاری بدروم : 35 یورو

تور جیپ سافاری بدروم : 26 یورو

تور غواصی بدروم : 30 یورو


ساحل های بدروم(ساحل آدا بوغازی)

ساحل آدا بوغازی بواسطه شفافیت آب آن است که نام آن را آکواریوم بدروم گذارده اند و یکی از بهترین تفریحات بدروم میباشد. در کناره این دریا و تا عمق ۳۰ متری می توان زیبایی های کف دریا را با چشم غیر مسلح تماشا کرد.


ساحل ارتا کنت

ساحل ارتا کنت یکی از بلندترین گستردگیهای ساحل شنی را در این ناحیه دارا ست و مکان ایده آلی را برای استراحت در تنهایی فراهم میکند .


ساحل کارااینجیری

ساحل کارااینجیری از زیباترین سواحل در شبه جزیره است که برای گذراندن روزهایی پر تحرک در کنار دریا و غروبهایی همراه با آسایش در کنار روستاییان محلی ، ایده آل است.


ساحل اکیارلار

ساحل اکیارلار نیز لایق شهرت خود در میان سواحل ترکیه ، به خاطر ساحل زیبا و پوشیده از شنهای بسیار ریزش می باشد .مقالات مرتبط
بدروم سرزمین آبهای ابدی

بدروم سرزمین آبهای ابدی

مشاهده

بدروم سرزمین آبهای ابدی

هومروس در توصيف بدروم آن را سرزمين آبي هاي ابدي خوانده.