safarafarin
حمامات تونس

شهر توریستی حمامات در 65 کیلومتری پایتخت تونس قرار دارد.

شهری بسیار دیدنی و مقصد اول توریست ها و نماد فرهنگی کشور تونس است. شهر حمامات به 2 بخش قدیم و یاسمین حمامات تقسیم شده است.


دیدنی های حمامات

مکان های دیدنی این شهر عبارت اند از : هتل های مجلل و رویایی با رستوران های لوکس و متنوع ، کشتی سلطان باروی قدیمی ، مجموعه تفریحی کارتاژلند ، آب درمانی یا تالاسو تراپی ، سالن های تئاتر ، برنامه های جذاب روزانه ، بوتیک های زیبا ، سواحل شنی و درخت های زیبای نخل و دریای لاجوردی.

سفر به این مکان می تواند تعطیلات ویژه و تجربه ای منحصر به فرد را به شما تقدیم کند.


فرودگاه

فرودگاه بین المللی النفیضه واقع در حمامات است. در طول پرواز از روی کشورهای ترکیه ، بلغارستان ، یونان ، ایتالیا و جزیره سیسیل عبور می کنید.مقالات مرتبط
تونس

تونس

مشاهده

تونس

تونس کشوری در شمال آفریقا و جنوب دریای مدیترانه است که از غرب با الجزایر و از شرق و جنوب با لیبی هم‌مرز است. پایتخت این کشور شهر تونس است. تونس شمالی‌ترین کشور قارهٔ آفریقاست. تونس زیبا و شگفت انگیز است.و با توجه به تاثیر مطلوب دریای مدیترانه و ارتفاع کوه‌های شمالی از آب و هوای معتدل دریایی برخوردار می‌باشد و خوش آب وهواترین کشور شمال آفریقاست. شهر تونس در منطقه‌ی جلگه‌ای شرق و شمال شرقی این کشور در انتهای خلیج تونس قرار گرفته و از آب و هوای بسیار معتدل برخوردار است.

حمامات تونس

حمامات تونس

مشاهده

حمامات تونس

شهر توریستی حمامات در 65 کیلومتری پایتخت تونس قرار دارد. شهری بسیار دیدنی و مقصد اول توریست ها و نماد فرهنگی کشور تونس است. شهر حمامات به 2 بخش قدیم و یاسمین حمامات تقسیم شده است.

دهکده سیدی بوسعید در تونس

دهکده سیدی بوسعید در تونس

مشاهده

دهکده سیدی بوسعید در تونس

سیدی بوسعید ،دهکده آبی رنگ در تونس که یکی از جاذبه های زیبای تونس به شمار میاد

موزه ملی تونس (باردو)

موزه ملی تونس (باردو)

مشاهده

موزه ملی تونس (باردو)

باردو یکی از مهم ترین موزه های حوضه دریای مدیترانه و دومین در قاره آفریقا پس از موزه مصر است.

تورهای مرتبط