safarafarin
تور کشتی کروز استانبول

از تفریحات جذاب استانبول تور شب کشتی است که در تنگه بسفر برگزار میشود. این کشتی کروز هر شب از ساعت 7عصر به راه می افتد و تا نیمه های شب ادامه دارد.


شب کشتی کروزتنگه بسفر از دیدنی ترین مناطق این شهر است و نقطه اتصال دریای سیاه و دریای مرمره میباشد. مسافرینی که در این تور شرکت میکنند از عرشه ی کشتی به تماشای تنگه بسفر و ویلاها, کاخ ها و قلعه های سنگی که در ساحل قرار دارد مینشینند.

اگر علاقه مندید که فقط از تنگه بسفر دیدن کنید و همراه آن قایق سواری کنید این امکان را دارید که تور تنگه بسفر مسیر کوتاه و یا مسیر بلند را انتخاب کنید. این تور در تمامی فصول جز تابستان از اسکله امینونو حرکت میکند و در تابستان از اسکله های کاباتاش و بوستانجی یا کادیکوی به راه می افتد. این تور در روز تا اول شب در ساعات مختلفی حرکت میکند و در اسکله برنامه حرکت کشتی ها نوشته شده است.

اما تور کشتی کروز فضای مناسبی برای تفریح خانواده ها و جمع دوستان است که شامل برنامه شام و نوشیدنی و موزیک زنده بر روی عرشه این کشتی زیبا میباشد. ساعت شروع این تور از 7 عصر تا 12 شب میباشد که برای شرکت در آن میتوانید توسط هتل یا آژانس های مسافرتی مرتبط اقدام فرمایید. در ضمن کشتی های بسیار لوکس و منحصر به فردی که خصوصی هستند وجود دارند که میتوانید از قبل رزرو کنید.

شام کشتی دریایی بسیار مهیج است و شامل پیش غذا ازجمله کوکتل میگو, بهترین پنیرها, بشقاب گوشت دودی و بشقاب مزه عثمانی ست, و غذای اصلی هم کباب بره, استیک گوشت, Tornedo شتو با سس قارچ, سینه مرغ کباب شده, سالاد میوه , سالاد فصل, پیشنهاد سرآشپز, Seabuss Pane را در بردارد. و همچنین انواع نوشیدنی ها از جمله چای و قهوه و نوشیدنی های محلی و وارداتی را شامل میشود.

هزینه ای که برای شرکتدر این تور مفرح باید بپردازید 170لیره ترک میشود.مقالات مرتبط