تور کشتی کروز استانبول

از تفریحات جذاب استانبول تور شب کشتی است که در تنگه بسفر برگزار میشود. این کشتی کروز هر شب از ساعت 7عصر به راه می افتد و تا نیمه های شب ادامه دارد.


شب کشتی کروزتنگه بسفر از دیدنی ترین مناطق این شهر است و نقطه اتصال دریای سیاه و دریای مرمره میباشد. مسافرینی که در این تور شرکت میکنند از عرشه ی کشتی به تماشای تنگه بسفر و ویلاها, کاخ ها و قلعه های سنگی که در ساحل قرار دارد مینشینند.

اگر علاقه مندید که فقط از تنگه بسفر دیدن کنید و همراه آن قایق سواری کنید این امکان را دارید که تور تنگه بسفر مسیر کوتاه و یا مسیر بلند را انتخاب کنید. این تور در تمامی فصول جز تابستان از اسکله امینونو حرکت میکند و در تابستان از اسکله های کاباتاش و بوستانجی یا کادیکوی به راه می افتد. این تور در روز تا اول شب در ساعات مختلفی حرکت میکند و در اسکله برنامه حرکت کشتی ها نوشته شده است.

اما تور کشتی کروز فضای مناسبی برای تفریح خانواده ها و جمع دوستان است که شامل برنامه شام و نوشیدنی و موزیک زنده بر روی عرشه این کشتی زیبا میباشد. ساعت شروع این تور از 7 عصر تا 12 شب میباشد که برای شرکت در آن میتوانید توسط هتل یا آژانس های مسافرتی مرتبط اقدام فرمایید. در ضمن کشتی های بسیار لوکس و منحصر به فردی که خصوصی هستند وجود دارند که میتوانید از قبل رزرو کنید.

شام کشتی دریایی بسیار مهیج است و شامل پیش غذا ازجمله کوکتل میگو, بهترین پنیرها, بشقاب گوشت دودی و بشقاب مزه عثمانی ست, و غذای اصلی هم کباب بره, استیک گوشت, Tornedo شتو با سس قارچ, سینه مرغ کباب شده, سالاد میوه , سالاد فصل, پیشنهاد سرآشپز, Seabuss Pane را در بردارد. و همچنین انواع نوشیدنی ها از جمله چای و قهوه و نوشیدنی های محلی و وارداتی را شامل میشود.

هزینه ای که برای شرکتدر این تور مفرح باید بپردازید 170لیره ترک میشود.مقالات مرتبط