safarafarin
بوئینگ های تاپ دنیا

مشخصات خاص این هواپیما های لوکس تبدیل شدن به کاخ پرواز خصوصی است،که شخص ساز هستند.


بوئینگ 747-8 VIP / قیمت: 153 میلیون دلار

مدل VIP بوئینگ 747-8 یک مدل جهانی مظهر مسافرت هوایی لوکس متعلق به یکی ازسرمایه‌گذاران بزرگ ومعروف هنگ کنگ، جوزف لو است.

برخی از مشخصات خاص این هواپیما تبدیل کردن آن به کاخ پرواز خصوصی لوکس از نوع رویاپیما که مجهز به جدیدترین تکنولوژی موجود و طراحی فوق العاده، فضای ویژه ،تختخواب مجلل، سالن، یک دفتر، و یک اتاق ناهار خوری و شامل سقف با طراحی خاص، پلکان چرخشی، صفحه‌نمایش بر روی دیوارها است .که برای سفرهای شخصی جوزف لو آماده شده است.

یک بوئینگ 747 معمولی ظرفیت 467 نفر اما مدل شخصی آن با تعداد صندلی بسیار کمتر حس یک خانه کامل و لوکس را برای فرد تداعی می‌کند.


بوئینگ 747-400/ قیمت: 220 میلیون دلار

بوئینگ 747-400 پیشرفت وتوسعه اصلی و مدل پرفروش از بوئینگ 747 خانواده از هواپیماهای مسافربری جت است. که شخصی سازی شده متعلق به شاهزاده ولید بن تلال در عربستان سعودی است. شیشه کابین خلبان دو خدمه، که می گذارد با نیاز به یک مهندس پرواز، 11 نفر خدمه پروازی به طور ثابت به مسافران این هواپیما سرویس دهی می‌کنند.همراه با موتورهای سوخت کارآمد، مخزن سوخت اختیاری در تثبیت کننده افقی، و تجدید نظر آیرودینامیکی بدنه / بال مجهز شده است.این هواپیما همچنین ویژگی های داخلی همه جدید با معماری روز دنیا هستند. نمای داخلی آن دواتاق خواب خاص لوکس، یک تخت پادشاهی ،مبلمان های ویژه چهارده نفره... جزئی از نمای داخلی این هواپیمای لوکس شخصی هستند.


بوئینگ 747-430/ قیمت: 233 میلیون دلار

آخرین لوفت هانزا بوئینگ 747-430 شخصی سازی شده در این لیست متعلق به یکی از ثروتمندترین افراد خانواده‌های سلطنتی در دنیا یعنی سلطان برونئی است. قیمت اولیه این هواپیما 100 میلیون دلار بوده است که سلطان برونئی با صرف هزینه نزدیک به 130 میلیون دلار تغییرات زیادی را در نما و.طراحی ان انجام داده است. در تزئین اتاق خواب‌ها، اتاق نشیمن و سرویس‌های بهداشتی این هواپیما از طلا و کریستال لالیک استفاده شده است. حتی روشویی‌های موجود در این هواپیما نیز از طلای خالص ساخته شده‌اند.

این مدل برای FS2004 ساخته شده و برخی از XML کدگذاری انیمیشن- بال خم پویا- بدن فرمان دنده تحت 15kt بالا 1kt.

فرمان چرخ دماغه تحت 60kt بالا 1kt.- سکان قفل تحت 60kt بالا 1kt.- اسپویلر زمین تنها بر روی زمین کار می کند.

پایین قفل سرعت بال در سرعت بالا است.- سطوح کنترل به طور کامل متحرک- تعلیق به طور کامل مستقل- تر و تمیز انیمیشن

باز کردن درب های مسافری- با راه کج انیمیشن- چرخ نورد- معکوس متحرک -بافت دقیق- روشنایی کامل شب- سقوط را تحت

تاثیر قرار-زمین خدمات وسایل نقلیه زمانی که درب محموله باز- و بیشتر...


P-8A خدای دریا/ قیمت: 290 میلیون دلار

بوئینگ P-8 که نام خدای دریا خوانده می شود. در Multimission دریایی هواپیما و یا MMA یک هواپیمای نظامی توسعه یافته برای نیروی دریایی ایالات متحده (USN) است.

این هواپیما با همکاری نیروی دریایی ارتش آمریکا و بخش نظامی و دفاع، فضا،امنیتی شرکت بوئینگ ساخته و‌ توسعه یافته است.

انجام جنگ ضد زیردریایی (ASW)

جنگ ضد سطحی (ASUW)،

ممنوعیت حمل و نقل،

همراه با یک سیگنال اطلاعات الکترونیکی (ELINT) نقش آن حملات ها عمیق، هارپون موشک های ضد کشتی و سلاح های دیگر... این است که قادر به رها کردن و نظارت بر sonobuoys است. طراحی آن در رابطه با روپ گرومن MQ-4C Triton را گسترده منطقه دریایی های مدار بسته پهپاد به کار گیرند.نقش گسترده بدن هواپیمای جت

اصل و منشاء ملی ایالات متحده آمریکا

تولید کننده هواپیماهای تجاری بوئینگ

شخصی سازی شده است.مقالات مرتبط