بهترین مکان اقامت در بلغارستان

در وارنا برای نانتخاب محل اقامت خود هیچ گونه مشکل نخواهید داشت . البته اگر قصد سفر به این شهر زیبا را در تابستان گرم دارید رزرو کردن از قبل لازم و ضروری است . شما می توانید در هتل های لوکس و زیبا اقامت داشته باشید یا اگر تمایل دارید یک هتل ارزان انتخاب کنید و بیشتر وقت خود را در شهر بگذرانید به رهر حال این شهر گزینه های خوبی پیش رویتان خواهد گذاشت.


برای آرامش

یکی از گزینه های اقامتی مناسب و لوکس در وارنا هتل 5 ستاره کلوب رزیدنس است که تقریبا 300 متر با سواحل دریای سیاه بلغارستان فاصله دارد، این هتل بی نظیر 18 زمین گلف اختصاصی دارد و مرکز تناسب اندام آن به آخرین وسایل بدنسازی حرفه ای و کامل مجهز است.

اگر به دنبال آرامش ئ استراحتی بی نظیر هستید سعی کنید طبقات بالای این هتل را انتخاب کنید. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به 2 زمین تنیس ، استخر رو باز و استخر سر پوشیده اشاره کرد. رستوران هتل رزیدنس با سر آشپز مشهورش آماده سرو انواع غذاهای ارگانیک و محلی می باشد. اقامت در این هتل بالای 80 دلار در هر شب می باشد .


اتاق هایی با نمای چوبی

از دیگر هتل های وارنا (بلغارستان) که در 300 متری ساحل است می توان به هتل دالاس اشاره کرد. این هتل مجهز به سالن بدنسازی ، استخر رو باز ، سونا و زمین تنیس است .

از دیگر ویژگی های بسیار جالب این هتل می توان به باغ های آن اشاره کرد.

مجتمع تجاری پیکارلی پارک 200 متر با هتل دالاس فاصله دارد و تا مرکز شهر 4 کیلومتر راه است .

نمای داخلی اتاق های این هتل با چوب ماهون و مبلمان دستباف تزئین شده و رستوران معروف دالاس با غذاهای بسیار خوشمزه محل و اینتر نشنالش از شما پذیرایی می کند. برای اقامت در این هتل 5 ستاره باید شبی 75 دلار پرداخت کنید.


تاریخ گردی

مقدمه:یکی از لذت های سفر شما کشف تاریخ و فرهنگ وارنا است. تاریخی که نه تنها در موزه ها بلکه در هر گوشه شهر از آن به خوبی نگهداری می شود .


حمام رومی

حمام های رومی از زمانی در این شهر رایج شد که این منطقه بخشی از امپراتوری رومیان بود. این حمام ها بخشی از ساختمان های زیبای امپراتوری شرق بود و جلوه ای از اهمیت و ثروت شهر وارنا به شمار می رفت.از دیگر موزه های شهر وارنا می توان به موزه باستان شناسی و موزه قوم نگاری اشاره کرد. وارنای مدرن شامل (کلیسای جامع ، مراکز جشنواره ها و کنگره ، دلفینا ریوم، باغ دریایی ، پارک مارتین ، پارک طبیعی،......)اشاره کرد.مقالات مرتبط
غذاهای بلغاری

غذاهای بلغاری

مشاهده

غذاهای بلغاری

در بلغارستان هیچ گونه نگرانی برای غذا خوردن نخواهید داشت زیرا قیمت های مناسب غذاها به شما اجازه می دهد که رستوران های مختلف و زیبای کشور بلغارستان را امتحان کنید و از آنها لذت ببرید.

درباره وارنا

درباره وارنا

مشاهده

درباره وارنا

وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان پس از صوفیه و پلوودیو محسوب می شود.

تورهای مرتبط