safarafarin
بانجی جامپینگ در بالی

از مفرح ترین و هیجان اگیز ترین مکان های بالی میتوان بانجی جامپینگ را نام برد.

مشهورترین مکان این بازی مهیج در یکی از لوکس ترین هتل ها و معروف ترین کلاب بالی یعنی (Double Six Club) کلاب جفت شش قرار دارد.تنها جایی که در بالی میتوان تا نزدیک های صبح در آنجا شادی و پایکوبی کرد و هم زمان بازی بانجی جامپینگ را تجربه کرد.


برج ای جی هکت(AJ Hacket) و بانجی جامپینگاین تور پر شور و نشاط تجربه ی بانجی جامپینگ را در برج ای جی هکت(AJ Hacket) فراهم میکند.

جزیره ی محبوب بالی که در مجمع الجزایر اندونزی واقع شده است «جزیره خدایان» (Island of the Gods) نیز نام دارد. جزیره بالی به دلیل داشتن سواحل زیبای رویایی , شالیزار های برنج , فرصت خرید مناسب , کلاب های متنوع و شلوغ طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

برج AJ Hacket در ساحل کوتا (Kuta) قرار دارد و از ساحل به آسانی میتوان آن را دید. با تجربه ی بانجی جامپینگ برج «اِی جی هکت» هم سفر خود را کامل کرده اید و هم اینکه یکی از شگفت انگیزترین مناظر دنیا را از نزدیک مشاهده کرده اید. با این که طراحی این برج بسیار ساده است میتواند نمایانگر این موضوع باشد که حتی طرح های ساده میتواند به موفقیت های بزرگ برسد. شایان ذکر است که ارتفاع این برج به 45 متر میرسد.

این بانجی جامپینگ برای تمامی خواستاران به جز افرادی که بیماری قلبی دارند مجاز میباشد. افرادی که مسئول این بازی میباشند به کسانی که برای بار اول بانجی جامپینگ را تجربه میکنند آموزش های لازم را میدهند تا از هرگونه آسیبی جلوگیری کرده باشند.

با امتحان کردن این بازی مهیج میتوانید حس جوانی و شادابی را در خود زنده کنید زیرا ترشح آدرنالین در خون حس هیجان را در شما به وجود می آورد. چیزی که هیجان این بازی را زیادتر میکند وجود استخری بزرگ در پایین مسیر پرش است. که بعد از سقوط آزاد به سطح آب این استخر رسیده و یا لحظه ای در آن فرو روید, البته نگران نباشید چون یک طناب کشی به پای شما وصل شده که از هر گونه آسیبی جلوگیری میکند.

علت نامگذاری این برج ای جی هکت نیوزلندی است که در سال 1987 از برج ایفل پرید و مخترع بازی بانجی جامپینگ شد. بانجی در بالی بسیار هیجان انگیز خواهد بود چه افرادی که برای بار اول امتحان میکنند و چه افراد حرفه ای در این بازی.مقالات مرتبط