safarafarin
باغ وحش لنینگراد در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ از دیدنی ترین شهرهای روسیه است و دارای جاذبه هایی زیبا و شگفت انگیز می باشد که برخی از این اماکن قدمتی بالغ بر 100 سال دارند . باغ وحش لنینگراد در سنت پترزبورگ (Leningrad Zoo Saint Petersburg) در مرکز این شهر کلکسیونی از گونه های جانوری را به نمایش گذاشته است . برای آشنایی با این باغ حیوانات با سفر آفرین همراه باشید .


درباره باغ وحش لنینگراد سنت پترزبورگ

باغ وحش ها از جمله اماکنی هستند که به طور خانوادگی می توان از آن ها بازدید نمود چرا که تمام رده های سنی از کودک گرفته تا بزرگسال علاقه زیادی به آشنایی با گونه های حیوانی دارند و از دیدن آن ها لذت خواهند برد . باغ وحش لنینگراد در سنت پترزبورگ یک موزه منحصر به فرد از حیات وحش در قلب این شهر است که به گردشگران تور روسیه این امکان را می دهد تا با انواع حیوانات بومی این منطقه آشنا شوند . باغ حیوانات لنینگراد هر روزه 10 صبح درهای خود را به روی علاقه مندان می گشاید و تا 6 بعد از ظهر نیز باز می باشد این باغ وحش که از جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ به شمار می آید در تمام طول سال از بازدید کنندگان استقبال می کند . در تابستان و در زمان هایی که آب و هوا مساعد است حیوانات در منطقه روباز در معرض دید گردشگران قرار می گیرند در حالی که در فصل زمستان تمام حیوانات حساس به سرما به مناطق گرم سرپوشیده منتقل می شوند و بازدید کنندگان برای دیدن این گروه از حیوانات باید به قسمت های سرپوشیده مراجعه کنند .


اطلاعاتی در مورد باغ وحش سنت پترزبورگ

باغ وحش لنینگراد در سنت پترزبورگ در پارک الکساندر قرار گرفته و از دیدنی های سنت پترزبورگ و بزرگترین باغ وحش های روسیه محسوب می گردد . باغ حیوانات لنینگراد در سال 1865 میلادی توسط دو طرفدار حیات وحش به نام های سوفیا و جولیس گرهارت به بهره برداری رسید و امروزه در آن بیش از 2000 حیوان از 410 گونه مختلف وجود دارد که بازدید از ان ها ساعت ها می تواند گردشگران تور روسیه را سرگرم سازد فیل هندی و افریقایی ، زرافه ، انواعی از کرگدن ، شامپانزه ، اورانگوتان ، مورچه خوار و خرس های قطبی از جمله حیواناتی هستند که در باغ وحش سنت پترزبورگ نگهداری می شوند .این باغ حیوانات به دو بخش تجاری و باغ وحش تقسیم بندی شده که تمامی تجهیزات و ساختمان های آن به تازگی بازسازی شده اند . در این باغ وحش انواع برنامه های سرگرم کننده مانند کنسرت گروه های کر و سیرک برگزار می شود و چندین رستوران نیز برای رفاه مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است . بزرگسالان برای بازدید از باغ وحش سنت پترزبورگ باید 500 روبل و کودکان 18 – 7 سال نیز 100 روبل بپردازند برای کودکان زیر 7 سال نیازی به تهیه بلیط نیست و می توانند به صورت رایگان وارد این مجموعه شوند . قابل ذکر است که بانوان بالای 60 سال و آقایان بالای 65 سال با ارائه مدرک شناسایی معتبر فقط باید 50 روبل پرداخت کنند .مقالات مرتبط
قلعه پیتر و پل سنت پترزبورگ

قلعه پیتر و پل سنت پترزبورگ

مشاهده

قلعه پیتر و پل سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ با قدمتی بیش از 3 قرن یکی از شهرهای مهم روسیه است و در بخشی از گذشته نیز پایتخت این کشور بوده است . سنت پترزبورگ منبعی غنی از مراکز فرهنگی ، جاذبه های تاریخی ، موزه ها و گالری هاست و گزینه های متنوعی برای ارائه به گردشگران تور روسیه در خود جای داده است . قلعه پیتر و پل سنت پترزبورگ (Peter and Paul Fortress) از دیدنی های این شهر است و همزمان با تاسیس شهر سنت پترزبورگ ساخته شده است در ادامه شما را با این ارگ مستحکم آشنا می سازیم با ما همراه باشید .

آرمیتاژ، موزه ای دیدنی در سنت پترزبورگ

آرمیتاژ، موزه ای دیدنی در سنت پترزبورگ

مشاهده

آرمیتاژ، موزه ای دیدنی در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ از مهمترین شهرهای روسیه است و از ادوار گذشته تا کنون از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و از دیرباز تا به حال با دیدنی های جذاب ، مراکز فرهنگی ، کاخ ها ، گالری ها و موزه ها سالانه گردشگران زیادی را در قالب تور روسیه به سوی خود جذب کرده است . یکی از این جاذبه ها آرمیتاژ، موزه ای دیدنی در سنت پترزبورگ است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم با ما همراه باشید .

کلیسای جامع سنت اسحاق در سنت پترزبورگ

کلیسای جامع سنت اسحاق در سنت پترزبورگ

مشاهده

کلیسای جامع سنت اسحاق در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ از شهرهایی است که از سفر به آن پشیمان نخواهید شد چرا که مکان های زیادی برای دیدن دارد از کلیساها و موزه ها گرفته تا قلعه ها و کاخ های متعدد که هر کدام به نوبه خود می توانند برای گردشگران تور روسیه جذاب باشند . کلیسای جامع سنت اسحاق در سنت پترزبورگ (Saint Isaac's Cathedral) یکی از این مکان های دیدنی است که با مراجعه به آن با زیبائی هایی چشم نواز روبرو خواهید شد در ادامه شما را با این کلیسا آشنا می سازیم با ما همراه باشید .

کلیسای منجی بر خون ریخته شده در سنت پترزبورگ

کلیسای منجی بر خون ریخته شده در سنت پترزبورگ

مشاهده

کلیسای منجی بر خون ریخته شده در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ برای دوستداران فرهنگ ، تاریخ ، هنر و معماری مقصدی ایده آل برای سفر است و دیدنی های آن می تواند هر گردشگری را راضی سازد چرا که هر بنا و مکانی پیشینه ای مخصوص به خود دارد و تاریخی پربار در پشت ان نهفته است . کلیسای منجی بر خون ریخته شده در سنت پترزبورگ (Church of the Savior on Blood) با نمایی رنگارنگ ، فضای داخلی فوق العاده و طراحی جذاب یکی از این دیدنی هاست که در ادامه شما را با آن آشنا می سازیم .

کاخ پترهوف، مجموعه ای زیبا در سنت پترزبورگ

کاخ پترهوف، مجموعه ای زیبا در سنت پترزبورگ

مشاهده

کاخ پترهوف، مجموعه ای زیبا در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ کلکسیونی از کاخ های زیبا و دیدنی است که اغلب آن ها به دستور پتر کبیر بنا شده اند . بازدید از این کاخ ها می تواند هر بیننده ای را به وجد آورد و از برنامه های جذاب در تور روسیه باشد . کاخ پترهوف، مجموعه ای زیبا در سنت پترزبورگ است که با فواره ها ، تندیس ها ، آبشارها و چندین کاخ به مکانی چشم نواز و جذاب تبدیل شده است اگر می خواهید با این کاخ آشنا گردید با سفرآفرین همراه شوید .

کاخ کاترین، قصری مجلل در سنت پترزبورگ

کاخ کاترین، قصری مجلل در سنت پترزبورگ

مشاهده

کاخ کاترین، قصری مجلل در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ شهری است که گردشگران از بودن در آن و بازدید بناهای فوق العاده اش سیر نخواهند شد و هر چه در این شهر وقت صرف کنند باز هم گوشه ای از زیبائی هایش باقی می ماند که ندیده باشند . کاخ کاترین، قصری مجلل در سنت پترزبورگ است که دیدن آن به تمام گردشگران تور روسیه توصیه می گردد چرا که با تلفیقی از دو معماری ، فضایی استثنائی ارائه می دهد برای آشنائی بیشتر با این قصر با سفرآفرین همراه باشید .