safarafarin
آکواریوم سیام

در طبقه ی -2 مرکز خرید سیام پاراگون Siam Paragon, آکواریوم سیام که در سال های قبل دنیای اقیانوس سیام (Siam Ocean World) نام داشت قرار دارد.


آکواریوم بانکوک

این اکواریوم که در شهر بانکوک قرار گرفته در سال 2005 افتتاح شد دارای 30هزار موجود زنده آبزی است و محوطه ی آن سه برابر استخر شنای المیک میباشد. این آکواریوم آبزیان نایابی از رود آمازون و زمان ژوراسیک را در خود جای داده است همچنین شکارچیان اقیانوس هم در این تونل 270درجه ای میتوان مشاهده کرد. بغا رفتن به این آکواریوم هم میتوانید از کف شیشه ای آن به تماشای آبزیان نشست و هم اینکه در آب شیرجه بزنید و در میان ماهی ها شنا کنید. سفر شما به آکواریوم با مشاهده ی خرچنگ عنکبوتی غول پیکر (بزرگ‌ترین خرچنگ جهان) و اختاپوس غول پیکر اقیانوس آرام در قسمت مخفیگاه سنگی آغاز کنید. یک بخش هیجان انگیز و ترسناک آکواریوم پیاده رو کوسه هاست که قدم زدن در آن بسیار ماجراجویانه و پر استرس است.

یکی دیگر از بخش های محبوب آکواریوم, جنگل باران‌خیز استوایی (Tropical Rainforest) است. این بخش شامل صدای آرامش بخش آبشارهاست که حس پیاده روی در یک جنگل با طراوت را به شما القا میکند.مقالات مرتبط