آکواریوم باتومی

کشور گرجستان به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی متعدد و همچنین فراهم کردن امکانات متنوع برای گردشگران می تواند به یکی از کشورهای توریستی تبدیل گردد هر چند که واقع شدن آن در نزدیکی کشورهایی چون ترکیه و دریای سیاه بی تاثیر نبوده و بر تعداد گردشگران آن افزوده است . در میان شهرهای گرجستان باتومی و تفلیس بیشترین گردشگر را دارد و جاذبه های موجود در این شهرها نیز بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد . در ادامه آکواریوم باتومی (Batumi Aquarium) به عنوان یکی از جاهای دیدنی گرجستان معرفی می گردد با ما همراه باشید .


درباره آکواریوم زیبای باتومی

آکواریوم باتومی از جمله جاذبه هایی است که با طراحی منحصر به فرد و بخش های مختلف توانسته خود را در میان گردشگران تور گرجستان مطرح سازد . اگر در سفر به شهر باتومی کودک به همراه دارید بازدید از آکواریوم این شهر می تواند یکی از بهترین برنامه های سرگرم کننده برای شما باشد هر چند که اغلب بزرگسالان نیز از دیدن انواع ماهی ها و غذا دادن به آن ها لذت می برند . آکواریوم شهر باتومی که از جاذبه های گردشگری گرجستان به شمار می آید در خیابان معروف روستاولی واقع شده و با الهام از سواحل زیبای باتومی ساخته شده است .


اطلاعاتی در مورد آکواریوم شهر باتومی

به دلیل قدیمی بودن ساختمان آکواریوم باتومی تصمیم بر این شد تا تعمیرات بر روی آن صورت گیرد تا اینکه این مکان بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف بازسازی ، در سال 2015 میلادی دوباره برای بازدید گردشگران تور باتومی بازگشایی شد و با شکلی جدید به یکی از جاذبه های گردشگری باتومی تبدیل شد . ساختمان آکواریوم زیبای باتومی به شکل 4 قلوه سنگ می باشد که در هر بخش آن گونه های مختلفی از حیوانات آبزی نگه داری می شود در این مجموعه گونه های متنوعی از دریای اژه ، مدیترانه ، اقیانوس هند ، دریای سیاه و دریای سرخ موجود است و یک بخش آن به آموزش اختصاص داده شده است بسیاری از آموزشگاه ها از این بخش به منظور آموزش به دانشجویان خود استفاده می کنند . در واقع طراحی این آکواریوم به این صورت است که شما می توانید آن را به عنوان صخره ای موج آورده تصور کنید .


ساعت کاری و بلیط آکواریوم باتومی

آکواریوم شهر باتومی به عنوان یکی از دیدنی های گرجستان سالانه بازدید کننده بسیاری دارد که برخی از ان ها گردشگران تور گرجستان و برخی دیگر نیز مردم بومی این شهر هستند . این مجموعه هر روزه از ساعت 10 صبح درهای خود را به روی علاقه مندان می گشاید و تا 7 بعد از ظهر باز است همچنین مبلغ ورودی برای هر نفر 2 لاری (واحد پول گرجستان) می باشد . شما نیز اگر قصد سفر به باتومی را داشتید حتما بازدید از این آکواریوم را در برنامه خود قرار دهید . این مجموعه در نزدیکی سواحل دریای سیاه واقع شده و دسترسی به آن بسیار راحت و آسان می باشد .مقالات مرتبط
جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

مشاهده

جاذبه های زیبای باتومی گرجستان

باتومی شهرستانی ساحلی واقع در گرجستان است و یکی از مناطق محبوب برای مردم محلی و همچنین گردشگران در فصول گرم و تابستانی به شمار می اید.باتومی جدا از دریای سیاه ، تفریگاههای جالب توجه و سرگرم کننده ی دیگری نیز دارد که سفرافرین قصد دارد به 5 مکان جالب توجه باتومی گرجستان اشاره نماید.

برجهای باتومی گرجستان

برجهای باتومی گرجستان

مشاهده

برجهای باتومی گرجستان

هر شهر برای تعیین هویت شهروندانش نشانه‌هایی دارد که از آن به‌عنوان «نماد» یاد می‌شود. این نمادها که گاه جزو آثار باستانی یا طبیعی و گاه ساخته‌شده مثل برج ها هستند که به شهروندان هویت جمعی می دهند و در جذب گردشگران موثرند.

باتومی بهشت گرجستان

باتومی بهشت گرجستان

مشاهده

باتومی بهشت گرجستان

در سالهای اخیر گرجستان مورد توجه گردشگران زیادی واقع شده و مسافران بسیاری برای دیدن جاذبه های آن در قالب تور گرجستان به این کشور سفر می کنند . باتومی و تفلیس از مهمترین شهرهای توریستی گرجستان هستند و طیف وسیعی از امکانات گردشگری اعم از هتل ها ، رستوران ها ، مراکز تفریحی ، مکان های دیدنی و مراکز فرهنگی را در خود جای داده اند و اگر شما نیز قصد سفر به این کشور را دارید با ما همراه شوید تا با باتومی بهشت گرجستان آشنا گردید .

پارک دلفین ها در باتومی

پارک دلفین ها در باتومی

مشاهده

پارک دلفین ها در باتومی

گرجستان علی الخصوص باتومی در سال های اخیر مقصدی برای استراحت و تفریح گردشگران کشورهای مختلف بوده و با دیدنی ها و امکانات متنوع توانایی تبدیل شدن به یکی از برترین مقاصد توریستی را دارد . باتومی بهشت گرجستان بوده و از شهرهای ساحلی این کشور در کرانه های دریای سیاه به شمار می آید در این شهر جاذبه های مختلفی برای بازدید وجود دارد که پارک دلفین ها در باتومی یکی از معروف ترین آن هاست اگر دوست دارید با این مکان بیشتر آشنا گردید با سفر آفرین همراه باشید .

تورهای مرتبط