safarafarin
آکواریوم اس ای آ سنگاپور

در این مطلب قصد داریم آکواریوم اس ای آ سنگاپور (S.E.A. Aquarium Singapore) را که یکی از بزرگترین ها در جهان است را معرفی کنیم با ما همراه باشید .


درباره آکواریوم سنگاپور

با اینکه سنگاپور کشوری کوچک ، مدرن و ثروتمند در جنوب شرقی آسیاست اما دیدنی های زیادی برای ارائه به گردشگران دارد که برخی از این اماکن از بهترین ها در جهان می باشند . آکواریوم ها از جمله مجموعه هایی هستند که در اکثر شهرهای گردشگری احداث شده اند تا هم مکانی برای تفریح و سرگرمی تمامی رده های سنی باشند و هم محلی برای آموزش و آشنایی با دنیای زیر آب . از زمان بهره برداری آکواریوم اس ای آ سنگاپور که یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان از نظر حجم آب است حدود 5 سال می گذرد و هر ساله بر تعداد بازدید کنندگان آن افزوده می گردد . آکواریوم اس ای آ که از جاذبه های گردشگری سنگاپور به شمار می آید در جنوب سنگاپور در استراحتگاه جهانی سنتوزا واقع شده و محیطی جذاب و فوق العاده برای گردشگران تور سنگاپور فراهم نموده است . این آکواریوم به همراه یک پارک آبی حدود 8 هکتار از وسعت جزیره سنتوزا را به خود اختصاص داده اند .


اطلاعاتی در مورد آکواریوم اس . ای . آ سنگاپور

آکواریوم اس ای آ سنگاپور که در 22 نوامبر سال 2012 تاسیس شده در کل 45 میلیون لیتر آب را در خود جای داده و از این حیث یکی از بزرگترین ها در جهان می باشد . این آکواریوم به عنوان یکی از دیدنی های سنگاپور دارای بیش از 100 هزار جانور دریایی از بالغ بر 800 گونه مختلف می باشد که در بخش ها و قسمت های مختلف آن نگهداری می شوند . از آبزیانی که در این آکواریوم موجود هستند می توان به کوسه سرچکشی ، سفره ماهی مانتا و گونه بحث برانگیز دلفین پوزه بطری اشاره کرد . همچنین آکواریوم S.E.A سنگاپور به یکی از بزرگترین پنل های مشاهده جهان با 36 متر پهنا و 8.3 متر ارتفاع مجهز است که در نوع خود جالب توجه است . این آکواریوم از 10 منطقه و 49 زیستگاه تشکیل شده که در ادامه مناطق ده گانه این مجموعه لیست شده است .

1. گذر دریای کاریماتا و جاوا

2. گذر دریای مالاکا و آندامان

3. خلیج بنگال و دریای لاکادایو

4. سفر اقیانوس

5. اقیانوس باز

6. اقیانوس هند و دریای عمان

7. دریای سرخ

8. آفریقای شرقی

9. دریای جنوب چین

10. دریای کوسهگردشگران با بازدید از بخش های مختلف این آکواریوم می توانند سفری به اعماق دریاها و اقیانوس ها داشته باشند و لحظاتی خوش و بیادماندنی را تجربه کنند . تمام مناطق این مجموعه جالب و جذاب است اما از بهترین قسمت های آن می توان به اقیانوس باز اشاره نمود که با 18 میلیون لیتر آب 50 هزار حیوان آبزی را در خود گنجانده و بازدید از آن به مراجعه کننده این حس را القا می کند که در کف اقیانوس قرار دارد . در واقع در این قسمت ، شما از وسیع ترین پنجره دنیا به سوی اقیانوس می توانید بزرگترین گونه های دریایی دنیا نظیر کوسه پلنگی ، ماهی های بزرگ دریاهای گرمسیری ، زمرد ماهیان ناپولی و سفره ماهی های غول آسای مانتا را ببینید .مقالات مرتبط
جاذبه های گردشگری سنگاپور

جاذبه های گردشگری سنگاپور

مشاهده

جاذبه های گردشگری سنگاپور

سنگاپور کشوری آسیایی با2/4 میلیون جمعیت است که در سال 1965 از مالزی استقلال یافت. این کشور مرکز اصلی تجارت در آسیای جنوب شرقی به شمار می رود. جزیره اصلی آن در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده است

سنگاپور

سنگاپور

مشاهده

سنگاپور

کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت آن شهر سنگاپور می باشد. سنگاپور کشوری ثروتمند و در شمال خط استوا قرار دارد و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. همسایگان این کشور ، مالزی و اندونزی می باشد.

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

مشاهده

سنگاپور و جذابیتهای خانوادگی

جشنها و مراسمي كه با توجه به رخدادهاي سال در كشور سنگاپور برپا مي‌شود عبارتند از:

دیدنیهای سنگاپور

دیدنیهای سنگاپور

مشاهده

دیدنیهای سنگاپور

لیست مختلف از دیدنهای سنگاپور