safarafarin
آکواریوم آنتالیا

آنتالیا یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای تفریحی است و با مراکز متعدد سرگرمی از پارک های تفریحی و آبی گرفته تا اکواریوم برای مسافران فراهم نموده است . این شهر به سبب داشتن امکانات گردشگری متنوع در تمام فصول سال مملو از توریست است که برخی به صورت گروهی و برخی نیز به صورت انفرادی به این شهر سفر کرده اند تا از دیدنی ها و مراکز تفریحی آنتالیا لذت ببرند . یکی از این اماکن سرگرمی ، آکواریوم آنتالیا است که در ادامه با آن آشنا می شویم .


درباره آکواریوم آنتالیا (Antalya Aquarium)

آکواریوم آنتالیا از جدیدترین جاذبه هایی است که در سال های اخیر به این شهر ترویستی اضافه شده تا مکانی برای تفریح و سرگرمی گردشگران باشد . این آکواریوم نمایشی فوق العاده از دنیای رنگارنگ زیر آب و انواع آبزیان ارائه می دهد که برای هر رده سنی چه بزرگسال و چه کودک می تواند جذاب باشد . این آکواریوم از برترین جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار می آید که با بازدید از آن علاوه بر دیدن زیبائی های زیر آب می توان اطلاعات جامعی از انواع ابزیان به دست اورد و از بخش های متنوع آن استفاده نمود . موقعیت مناسب این آکواریوم در مرکز شهر آنتالیا سبب شده تا روزانه گردشگران زیادی به آن مراجعه کنند و از این مکان به عنوان یکی از تفریحات آنتالیا بهره ببرند .


اطلاعاتی در مورد آکواریوم زیبای آنتالیا

آکواریوم زیبای آنتالیا در سال 2012 میلادی در زمینی به وسعت 3 هکتار به منظور ایجاد نوعی هارمونی بین محیط و جانوران دریایی و خود دریا ساخته شد و بعد از آن نیز به عنوان یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان و بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه آغاز به کار کرد . این مکان که در بخش شرقی ساحل کنیاآلتی و بین مرکز خرید میگروس و مینی سیتی واقع شده از 10 صبح تا 8 شب پذیرای مراجعه کنندگان است و با بخش های متنوع و همچنین امکانات تفریحی برای کودکان می تواند یکی از سرگرمی های خانوادگی برای گردشگران تور آنتالیا باشد .


بخش های جذاب آکواریوم شهر آنتالیا

ورودی آکواریوم در طبقه همکف واقع شده و در ابتدا بوفه و آفیس های اداری وجود دارند در ادامه بازدیدکننده به بخش های مختلف و در نهایت یک تونل ۱۳۱ متری با عمق ۳ متر خواهد رسید که هرکدام با طراحی خاص خود بسیار چشم نواز هستند . بندتی ، مجسمه ساز ایتالیایی ، طراح اصلی این آکواریوم است که برای طراحی مخزن اصلی آن از یک هواپیما در اندازه واقعی ، کشتی و لاشه های زیردریایی استفاده کرده است همچنین یک ماشین غرق شده و برخی از مقبره های سبک مصری از دیگر طرح هایی هستند که به این مکان جذابیت بخشیده اند . در این محل می توان غواصی نمود به ماهی ها غذا داد و با کوسه های کوچک ، در اشعه بی ضرر مانتا ، شنا کرد در تمام این مدتی که در داخل آب هستید نگران نباشید چرا که در تمام مراحل یک لیدر و محافظ مسلط در کنار شماست .اگر در سفر به آنتالیا کودک همراهتان است رفتن به این آکواریوم به شما توصیه می گردد چرا که این مکان قسمت هایی چون سواری های تفریحی ، سینما کوچک آکواریوم و فروشگاه بزرگ اسباب بازی برای بچه ها در نظر گرفته است همچنین سالن برفی در این مجموعه وجود دارد که در آن از یک برف بازی بی نظیر در دمای منفی 5 درجه لذت خواهید برد جالب است بدانید این قسمت با وسعتی 1500 متر مربعی بزرگترین سالن برفی جهان است و در آن خانه بابانوئل ، کلبه اسکیمو و کافه ای برای نوشیدن یک چای گرم هم وجود دارد .مقالات مرتبط
میگروس آنتالیا

میگروس آنتالیا

مشاهده

میگروس آنتالیا

اگر شیک ترین اجناس مد نظرتان است حتما از این مرکز خرید دیدن فرمایید.

منطقه ی سیده(آنتالیا)

منطقه ی سیده(آنتالیا)

مشاهده

منطقه ی سیده(آنتالیا)

مناطق انتالیا در مجموع یکی از شناخته شده ترین مناطق گردشگری ترکیه به شمار می رود. سیده منطقه بندری در عین حال منطقه ای تاریخی و باستانی نیزبه شمار می اید.